Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2013-ban vagy 2014-ben turnézn...

2013-ban vagy 2014-ben turnéznak a Glee sztárjai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Láttam,hogy 2009,2010,2011,2012-ben a Glee sztárjai turnéztak. Nem tudjátok,idén vagy jövőre megint fognak? Már csak azért is kérdéses mert Cory Monteth elhunyt. A másik kérdésem pedig az ,hogy Budapestre nem fognak jönni szerintetek, vagy Párizs vagy London?..ami közelebb van,mert szívesen elmennék, nagyon elszeretnék menni egy koncertjükre. Előre is köszi a válaszokat.

2013. aug. 2. 22:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát idén már biztos nem, 2014-ben esetleg. Ryan lenyilatkozta, hogy tervezi, merthogy az új szereplők sokat kérdezgették a régieket, hogy milyen volt, így velük is terveznek egyet. Biztos jönnek Európába is, mint eddig, de azért gondolom, a régi szereplőket, mint Quinn, ahogy a sorozatból, a koncertből is ki fogják rakni, helyette hallgathatjuk az újakat... az meg nem ugyanaz :(
2013. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszodat. Nem tudom, kik azok akik már nem lesznek benne? Ezek szerint Quinn...meg hát ugye Cory vagyis Finn tutira nem...ki az aki még nem? :(:)
2013. aug. 27. 23:43
 3/3 anonim válasza:
Hát ugye Mike-ot, Mercedest meg Puck-ot tették át csak vendégszereplőnek, szerintem az 5. évadban még kevesebb szerepük lesz, szal... de ugye Dianna már nagyon nem akar Gleezni, inkább a karrierjére koncentrál.
2013. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!