Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett az és ki lehet...

Mi lehetett az és ki lehet mutatni?

Figyelt kérdés
Egyik szombaton buli közben egy barátom adott egy szál cigit, nem tűnt semmiben másnak mint a rendes dohányos cigi, és miután elszívtam 1-2 óráig jó kedvem volt, hallucináltam is tőle. Reggel mikor felkeltem rosszul voltam, de azt hittem h csak másnapos vagyok. de olyan 2 hétig még utána mindig rám törtek depressziós hullámok, meg üldözési mániám volt.Mi lehetett abban a cigiben? és jövőhéten megyek sportorvosi vizsgálatra, ki tudják mutatni?

2013. aug. 16. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után több mint valószínű, hogy nem tudják kimutatni.
2013. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
U.i.: megtippelem, hogy fű.
2013. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.
2013. aug. 16. 23:38
 4/5 cli_hlt ***** válasza:

Furcsa történet, nem szokás "rendes dohányos cigi"-nek kinéző füves, vagy bármilyenes cigit szívni. Az ilyesmit leggyakrabban kézzel sodorják. (Természetesen nem kizárt dolog, hogy volt benne valami, csak a kinézete alapján valószínűtlen. Mennyire megbízhatóak az ismerőseid? Nagyon rossz vicc valakit a tudtán kívül bedrogozni.)


Ha valóban a cigaretta hatását érezted, úgy minden további infő nélkül valamilyen kannabinoidra tippelnék, vagy kender volt benne, vagy valamelyik új pszichoaktív anyag.


Egyik esetben sem valószínű, hogy kimutatható, ha egyáltalán csinálnak ilyen tesztet a sportorvosin.


Az általad leírt hatások igen szélsőséges reakcióra utalnak, jó lenne ennek picit jobban utánajárni. Kérdezd meg az ismerősödet, hogy mi volt benne, nyugtasd meg, hogy nem fogsz rá berágni (és tényleg ne is tedd, ami megtörtént, az megtörtént).


Esetleg többet tudnék mondani, ha sikerülne részletesen leírni a hatást. Megpróbálnád a kedvemért?

2013. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel azt írod hogy nem volt semmi különös a cigiben(íz, szag, stb.) kizárt fü volt benne. Inkább valami szintetikus cucc, amivel átitatták a cigit. Azok pedig elég sokáig(ha nem örökké) kimutathatóak a szervezetben.
2013. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!