Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lehetek újra terhes?

Chöch kérdése:

Mikor lehetek újra terhes?

Figyelt kérdés

Július 17-én csináltam egy tesztet és pozitív lett. 19-én pénteken elmentem az orvosomhoz, majd rá egy hétre elküldött ultrahanga. Augusztus 2-én az ultrahangon azt mondták hogy 4-5 hetes terhes lehet. Mind a ketten nagyon örültünk. 3-án délután elkezdet fájni a hasam majd elkezdtem vérezni. Munkahelyről elkéredzkedtem és azonnal bementünk az ügyeletre, ahol ultrahangon megnézték és ugyan úgy a 9 mm-es petezsák látszódott.

Akkor azt mondták hogy azért feküdjek be és pihengessek ne nagyon mozogjak és szóljak ha jobban véreznék vagy görcsölök.

A vérzés ugyan olyan maradt. egyáltalán nem görcsöltem. Gyógyszert nem adtak azt mondták meg kell várni a szívhangot ami kb. 2 hét még. Augusztus 6-án kedden, elküldtek ultrahangra megint (addig semmit nem csináltak velem, csak azt mondták pihengessek). Akkor közölt az orvos hogy elvetéltem.

Nagyon letörtem hiszen nagyon örültünk a picinek. Azonnal haza is mentem saját felelőségre, nem bírtam volna ott maradni egyedül. Az orvosom mondta hogy ha nagyon haza akarok menni akkor mennyek, mert egészségügyi kaparást nem akart volna úgy se csinálni mert még fiatal vagyok és még gyerekem se volt.

Szeretnénk nagyon babát és elkezdtem szedni az Elevitet is, csak azt nem tudom hogy ilyenkor érdemes-e várni, vagy ha készen állok rá akkor úgy is besikerül, nem kell védekeznem?



2013. aug. 17. 11:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!