Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most miért a koreai fiúk a...

Most miért a koreai fiúk a nagy ideálok?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essen nem értek hozzá, csak hallom, hogy nagyon tetszenek lányoknak a koreai fiúk. : )

Erről bővebben?:)

Egyébként én meg azt olvastam nekik meg bejönnek a nyugati lányok, és egyre többen választják őket vagy micsoda.

De hogy hogy?

Ők nem ragaszkodnak különösebben az ottani lányokhoz, márcsak a normáik miatt is?


35/F


2013. aug. 17. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mert a legtöbbnek nagyon aranyos baba arca van aztán mikor leveszik a felsőjüket pedig férfias kigyúrt test..szóval aranyosak és férfiasak is:3

A legtöbbjüknek jó a stílusa és a legtöbbjük jól néz ki (persze vannak kivételek..sok)

Ja és azért amit az előttem lévők írtak. Nagyon aranyos dolgokat tudnak mondani (itt is van kivétel) ami miatt itt Magyarországon a fiúk le lennének bzizva.:|

Küldök 2 zenét ami lehet, hogy nem fog tetszeni, de nem is azért küldöm..hanem a szövege miatt!:)


http://www.youtube.com/watch?v=GV5daGXORGs

http://www.youtube.com/watch?v=Q1x1XzfBXvg

2013. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én imádom őket, most, hogy már egyre jobban megismerem őket nagy k-pop rajongásom és sorozatfüggőségem révén, nekem nagyon bejönnek. :D Annyira aranyosak, kis babarcuk van, sima, világos bőrük és adnak a kinézetükre, ezenkívül én azt szűrtem le, hogy udvariasabbak, kedvesebbek. Persze, ezt nagy általánosságban mondom, de már amúgy is gyógyíthatatlan Korea beteg vagyok. Egyik álmom, hogy majd kiutazhassak, egyszerűen kellemes érzésem lesz, ha rájuk gondolok, olyankor csak mosolygok, sőt még a kezem is remegni szokott és felforrósodom.:DD Tényleg, angyali lelkek és nincs annyiféle közöttük, mégis számomra most már megkülönböztethetőek, de mindegyikük olyan cuki, helyes és karizmatikus.:))
2013. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 rododendron válasza:
Utolsó, amit leírtál az mind szép és jó csak nem igaz. Amit a tv-ben látsz az egy idealizált férfi és a valósághoz majdnem hogy semmi köze. Ismerj meg néhány koreait élőben és rájössz te is. Ha ki is utazol koreába ez miatt 99%, hogy nem fogsz az utca emberei között ilyet találni. Az idoloktól meg aztán pláne mást látsz, mint amilyenek valójában. Évekig tréningelik őket hogyan viselkedjenek, így nem csoda, hogy az 'előnytelen' oldalukat te nem láthatod.
2013. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem éppen kedvesek a nőkkel vagyis hát azok, de náluk a nő szubmisszív. Az idősekkel udvariasan kell viselkedniük különben megis ölhetik az udvariatlan viselkedése miatt.Kötelező sorkatonaság.Azért nem olyan szép és barátságos az élet mint a kpop video klippekben..A bőrük is a kenceficéktől és sminktől világosabb. De nekem is tetszenek és összejönnék egy koreaival remélem tényleg nem csak mondja.. :)
2014. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem is a karakteres szép arcuk tetszik és az hogy olyan mások és nem látszik hogy öregszenek. A hajuk is gyönyörű fekete..szóval *sóhaj szerelmes vagyok! kkkk
2014. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 rododendron válasza:
igen, szép fekete csak olyan durva a tapintása mint a lószőr (:
2014. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!