Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most miért a koreai fiúk a...

Most miért a koreai fiúk a nagy ideálok?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essen nem értek hozzá, csak hallom, hogy nagyon tetszenek lányoknak a koreai fiúk. : )

Erről bővebben?:)

Egyébként én meg azt olvastam nekik meg bejönnek a nyugati lányok, és egyre többen választják őket vagy micsoda.

De hogy hogy?

Ők nem ragaszkodnak különösebben az ottani lányokhoz, márcsak a normáik miatt is?


35/F


2013. aug. 17. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Rágerjedtek Kim Jung Un-ra a nagy dákója, akarom mondani nagy rakétája miatt
2013. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Jézusom xD Ez jó :D

2013. aug. 17. 18:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért "jönnek be" mert aranyosak^-^ Szerintem mondjuk egy koreai egy koreaival néz ki jól (párkapcsolatban). Különösebben nem vagyok oda értük csak egy két zenéjüket meghallgatom meg ha van kedvem hozzá lerajzolok egyet:P
2013. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Először is nem minden koreai szeretne koreai barátnőt nagyon sokan vannakbakik kifejezetten európai barátnőt szeretnének.

Aztán pedig teljesen másak mint pl egy magyar fiú/ffi. Nem tudom miért de én nem tudok úgy nézni egy magyar srácra mint pasi. Annyi nyomorék és gyerekes idióta van itt MO-n hogy irtani kéne őket. Egy koreai/ázsiai ffi tiszteli a nőt és kedves, nem beszélve arról hogy nagyon jól néznek ki. És nem csak a szexre mennek mint a legtöbben általában. Persze mindenhol vannak kivételek. Szóval teljesen különböznek egy magyar pasitól, tapasztalatból beszélek :)

2013. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló. Érdekes dolgokat írsz, főleg, hogy tapasztaltad is. : ) Bár én nem szeretek embereket általánosítani, mert ahány ember annyi Én. Senki nem egyforma. : ) Lehet, hogy vannak itt éretlen férfiak, de hol nincsenek? Lehet, hogy ott vannak tisztelettudó férfiak, de azért itt is akadnak. : ) És ha mondjuk egy kapcsolat nem jó (magyar) pasi és nő között, ott soha se soha se egy ember csak a hibás ha csak 1 %-ban de másikban is van hiba. : ) És ezt most tényleg nem támadásból írom egy nőnek/ férfinak se. : )

Plussz: Ha valaki csak rossz nőkkel, vagy férfiakkal akad össze. Lehet, hogy az agya erre van ráprogramozva. Amit viszont csak saját maga tud ismét átprogramozni. : )

Szóval bennünk is ott a hiba, ha valami ilyesmi helyzettel állunk szemben.

Remélem nem voltam bántó, csak igazat próbáltam írni. : )

2013. aug. 18. 18:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért,mert nekünk különlegesek.Teljesen más az arcformájuk,a stílusuk,a haj stílusuk,egyszóval minden. :)

Mert pl az olyan haj,amilyet ők "hordanak" (értem ezalatt a kicsit hosszabb hajat) az európaiaknak nem igazán állna jól,max néhány embernek,nekik viszont nagyon jól áll. :)

Meg ott van az is,hogy teljesen más kultúra,más szokások,más normák,más viselkedés.

Rengeteg dolog van ott,ami itt nincs/amit itt nem látsz és sokaknak ez tetszik.vágynak az újra,az ismeretlenre. :)

Valószínűleg bennük is ugyan ez játszódik le. :)

De ez csak az én véleményem. ^^

2013. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És nagyon jó vélemény, értem és köszönöm :)
2013. aug. 18. 19:39
 8/16 rododendron válasza:

Nekem van pár koreai fiú barátom és egy koreai lány lakótársam volt egy évig, így megpróbálom összefoglalni, hogy én miket láttam/hallottam.

Az itteni lányokra nagy hatással van a k-pop és a különféle doramak ahol idealizált férfiakat látnak és ezt az ideált általánosítják mint koreai férfi, persze ez nyilván nem igaz. Nem minden lány ilyen, de a többség akik akarnak koreai fiúkkal ismerkedni erre számítanak és aztán nagy koppanás a vége.

Az is igaz, hogy vannak különbségek bőven. Tényleg udvariasabbak. Amit a lányok nagyon szeretnek a 'cuki típusú fiúk' szerintem nálunk is meglenne, de lássuk be ha itt egy magyar fiú megpróbálna aranyosan viselkedni a többiek rögtön le*uzizzák (: na náluk ez ami nincs.

De férfi férfi ugyanúgy a csinos lányokat szeretik.

Az hogy európai barátnőt szeretnének ez is igaz is meg nem is. Van aki akar van aki nem és van aki szeretne nyugati barátnőt mint egy 'kipróbálás' céljából, de elvenni sosem venné el. Náluk a fehér nő egyfajta luxust szimbolizál, amit valószínűleg Hollywoodnak köszönhetünk. De a lényeg, hogy sosem szabad általánosítani.

Bocsánat, hogy csak ilyen rosszakat írtam de én tényleg ezeket tapasztaltam mint kívülálló.

2013. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, minap utánna néztem és semmiben sem tévedtél, pont ezekről olvastam. : )
2013. aug. 20. 21:26
 10/16 anonim ***** válasza:

@rododendron


Igazad van, én kedves vagyok és szívesen segítek lányoknak(fiúknak is ha kérnek), és általában azt kapom vissza, hogy vagy megaláznak, mert papucs vagyok, vagy azt hogy visszaélnek és ugráltatnak minden szarral. De én megmaradok kedvesnek, mert van rá egy módszerem, amit nem szívesen osztanék meg, mert elég beteges.

2013. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!