Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megismert hogy ki vagyok?...

Megismert hogy ki vagyok? Miért nem néz rám? Tetszem neki? Vagy csak egy discos este volt, és részeg? Mit csinálhatok ienkor?

Figyelt kérdés
Halíí! A múlthéten voltam discoba, és találkoztam egy fiúval, akit ismerek, de nem vagyok vele beszélő viszonyban! Arra gndoltam hogy táncolnom kell vele, és megsimogattam az arcát! Ő rám nézett és rám mosolygott! Aztán, ő jött oda hozzám és táncoltunk! Egész este együtt táncoltunk, és megcsókolt! De azt tudni kell hogy elég részeg volt! De tudta hogy ki vagyok! Másnap írtam neki levelet, de nem válaszolt, de megnézte hogy ki vagyok! Találkoztunk a buszon és a buszmegállóban is, de csak nézett, nagy kimeresztett szemekkel!
2009. okt. 28. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon félénk ital nélkül vagy tényleg nem emlékszik...
2009. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!