Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor fogy ki a föld olajkészl...

Mikor fogy ki a föld olajkészlete?

Figyelt kérdés
Nagyon ezt hajtogatják, és én még annyi mindent akarok bepótolni, motort venni, autót stb... és nem akarok kis elektromos fstekercsel járkálni, nekem a hangja is sokat számít, és egy elektromosnak sosem lesz olyan hangja, mint egy benzinesnek. Felesleges pánikkeltés, vagy tényleg lassan elszegényednek az arabok?

2013. aug. 20. 15:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
kinek mi... most mit érdekeljen engem, hogy itt meg itt háború van, ott meg pestis járvány afrikában, amott meg mindenki aidses... nem érint engem, de ez meg igen. Aki suzukival jár, az meg is érdemli, az a papírdoboz kb annyit ér, mint halottnak a puszi biztonság szempontjából, rádobsz egy követ és összeesik...halálautó. Ebből is látszik, hogy minden marha csak az árra megy rá, én pl inkább vennék egy 10-15 éves Mercedes 190-est, ami mai napig tökéletesen megy, és úgy van összerakva, hogy még jópár évig nagyobb hibák nélkül fussanak, és nem is esznek olyan sokat, a suzukik meg már 1-2 év (de volt rá példa, hogy pár hónap) alatt képesek megadni magukat. Ennyi...
2013. aug. 30. 00:18
 22/24 csak egy magyar embe válasza:
ez a következménye ha kifogyna az olaj: http://www.youtube.com/watch?v=a6BtnYSAnDE
2014. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
ha az olaj előbb fogy el mint a víz akkor nem lesz Mad Max világ:( XD
2016. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
A V8-NAK ÉLNIE KELL XXXXXXDDDDD
2016. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!