Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki Budapest...

Van itt olyan, aki Budapest területén belül kényszerült gázpisztolyt elővenni? Van értelme venni egyet zűrösebb környékekre? Főleg hölgyek válaszát várom, de fiúk is írhatnak, ha tényleg utcán, egyedül használták, és nem balhézni akartak haverokkal.

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 02:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
KÖszönöm :)
2013. aug. 22. 20:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is tervezek beszerezni valamilyen fegyvert. 32/N


Még nem olvastam utána a témának. Nem tudom, hogy kell-e fegyverviselési tanfolyamot végezni, vagy egyebet. De úgy vélem, jó ha van az embernél egy olyan tárgy, amely alkalomadtán biztosíthatja a túlélést.

2013. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a gázspray meg olcsóbb,és több is elfér belőle.nem beszélve a CR hatóanyagrol,de a KO pepper is elég jó.
2013. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
3-as: Neked mi a lósza*nak ennyi pisztoly???? Meg úgy egyáltalán! Az ilyen palit kidobnám az biztos! Nem vagy te normális! Tudod van az a mondás, hogy minden pisztoly előbb-utóbb el fog sülni! Te magadnak keresed a bajt!! Zűrös, rossz hátterű és agresszív csőcselék lehetsz!!!
2016. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!