Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hy! 13 éves leszek v is 7....

Hy! 13 éves leszek v is 7. -es és 141,5 cm és ez zavar. Ne mondjátok hogy ilyen vagyok, fogadjam el mert nem tudom. Idegesít. Állandóan csúfolnak és én vok mindig a legkisebb. Az is zavar hogy csúfolnak. És nem tok rá nem figyelni. Hogy tudnék nőni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol tart a japán technológia, bámulatos.

Egy vok-nek is van már öntudata, mondjuk jó nagy vok, de nagyobb összejövetelekhez ez kell

2013. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy árt-e az MI-dnek a hő, de legegyszerűbben hőtágulással tudsz nőni, csak ahhoz folyamatos extra hő kell
2013. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kis növésű emberek viszik az életben a leggtöbre, mert megtanulják a szájukat kinyítni, és nem hadják magukat!
2013. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló mi van?

2.válaszoló De ezt hogy?

3.válaszoló Nem sokat segít!A barátaim is állandóan mondják hogy ne foglalkozzak vele hogy kicsi vagyok de engem mr nagyon idegesít!3 hónap alatt (nyáron) nőttem másfél centit!Szerintetek ez milyen érzés?És 13 éves leszek

2013. aug. 21. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
fiatal vagy, még bőven fogsz nőni ne aggódj. volt egy osztálytársam, aki nagyon kicsi volt, aztán egy nyáriszünet után ugye találkoztunk az osztályban, és egy fejjel nagyobb volt mint én..
2013. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nephalem köszi ez bíztató de én már annyira unom hogy ilyen kicsi vagyok. :(
2013. aug. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!