Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi van? Jóokom volt...

Hippy baby kérdése:

Most mi van? Jóokom volt besértődni?

Figyelt kérdés
A viberen van egy osztálytársam sanyi.Egykor jártunk..Akartam vele beszélni a viberen.ráírtam cső sanyi!.Aztán tök cikin éreztem magam néhány nap múlva és irtam neki hogy bocsi azt hittem hogy az uncsitesóm vagy.Aztán megkérdezte ki vagyok.Válaszoltam.Ancsi.Azt írta?Ja veled nem komunikálok.KÉrdeztem?miért mit tettem?Aztán írt:na csá csak menny veled nem komunikálok..Azért had mondjam el ő a suli nagy"menő csávója".Nagyon gazdag és nagyképű.Aztán rá mozdult a bárátnőmre.most mi van?

2013. aug. 21. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, volt okod megsértődni,de szerintem ne foglalkozz vele.A barátnődnek pedig mondd,hogy egy bunkó paraszt állat(mármint a csávó).Persze ne erőltess semmit.Legalábbis szerintem. Ez a hapsi csak az összes csajjal akar járni,hogy növelje a hírnevét.Gondolom,de nem biztos.
2013. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot és hogy végig olvastad!
2013. aug. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!