Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti jobb, vagy bal kézzel...

Ti jobb, vagy bal kézzel törlitek a seggeteket? Milyen WC papírt használtok? Jobb az illatos vagy a natúr? Ti is undorodtok attól ha kakis lesz az ujjatok? Én nagyon, ezért 3 rétegű WC papírt vásárolok .

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
na figyelj, én is feldobok 1 kérdést: - te beteg vagy???????
2013. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elmaradtam kicsit!

Most keltem fel a kómából ember !!!

2013. aug. 21. 23:57
 3/8 anonim ***** válasza:
En jobb kezzel torlom. A segglyuk koruli resz tisztitasat es a precizios munkat foleg a kozepso ujj vegzi, de az elejen meg a nagyobb adagok letorlesenel a mutato es a gyurus ujj is besegit. 3 retegu wc-papirt veszek en is, szeretem ha kicsit rucskos, es kifejezetten utalom ha illatos. Egy torleshez ket szelet papirt tepek le, felbehajtom, torlok egyet, meg egyszer felbehajtom, torlok meg egyet es dobom. Neha a vege fele szokott mar egy kicsit veres lenni, de nem banom, szeretem erezni hogy tepi a vegbelnyilasom a durva papir es hogy tunik el a szar a seggemrol. A szarasaim idotartama valahova 1.5 - 5 perc koze tehetoek. Remelem mindent megtudtal.
2013. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés!

Nos, akkor csak bátran, kötetlenül vágjunk bele. :)


Nem jobb kézzel, hanem a jobb kezemben tartott 3 rétegű WC papírral törlöm, amely ketté van hajtva, így 6 rétegű. Igyekszem nem összesz@rozni az ujjaimat. Úgy időzítem reggel, hogy még melóba indulás előtt, a sz@rás után legyen időm segget mosni vagy akár teljes zuhanyozás is szóba jöhet - pl. nyáron, nagy melegben, este, reggel zuhanyzom.

Nem szeretem az illatos papírokat. Naturt használok.

2013. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is natúrt használok jelenleg, kis szivek vannak rajta, de az illatos papírral sincs bajom.

Véleményem szerint felesleges segget mosni kaki után, én nedves törlőkendőt használok :)

2013. aug. 22. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem fölösleges nekem, mert szőrös a seggem lyuka körül és a szőrről a sz@r csak alapos mosással távozik, különben pedig az alsógatyába ragadva egész nap bűzlene.
2013. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kizárólag Apple márkájú iShit wc papírt használok, megéri azt a plusz néhány ezer forint kiadást!
2013. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A papírt magadnak nedvesíted vagy valaki más csinálja?
2013. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!