Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Londonba szeretnék lakni...

Londonba szeretnék lakni nagyon, de nem metem elmondani anyáéknak mert félek hogy hatalmas veszekedés lenne, mit tegyek? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok most leszek 8.-os. London nekem az álom város , ott az emberek sokkal kedvesebbek minden sokkal jobb ott...nem is ez a lényeg nem szeretném részletezni ezt a részét. Anya általános iskolában tanár magyar-t tanit. Növérem most megy egyetemre ahol angol tanárnak fog tanulni. Növérem nagyon jól tud angolul! Anya nem...Szerintetek ha kikoltoznek és Anya megtanulná a nyelvet akkor jól eltudna helyezkedni? Növérem biztosan de Anya miatt nemtudom...én angol tanulok ugyhogy énis 1-2 év alatt megtudnék ott folyákonyan tanulni angolul. Itt nagyon rossz a fizetése anyukámnak. Szerintetek érdemes lenni kikoltoznunk Angliába? Ha igen mikor? Anyukám eltudna ott helyezkedni mint tanár vagy mivel alsos magyar tanár ezért nem?
2013. aug. 22. 01:15
 1/3 anonim válasza:
Semmi esélyed ezzel még várnod kéne minimum annyi évet hogy elvégezd a sulikat és hidd el nem mindig a legjobb ott ahol a tinisztárok laknak...
2013. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a tinisztárok miatt szeretnék ki költözni:) Engem nem vonzanak az ilyen dolgok.
2013. aug. 22. 01:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy a mamád magyartanár, a lánya sem fogalmazni, sem helyesen írni nem tud. A londoniak is szeretik Londont, s úgy vélik, túl sok már ott az idegen. Éjszakai metrótakarításra, szállodai csicskázásra van csak esély. Jól fizető álláshoz diploma kell, s az sem mindegy, milyen szakterületen.

Egyedül még szülői engedéllyel sem költözhetsz ki 18 éves korodig. A gyámügy engedélye is kell. Ha felnőtt leszel, akkor meg elvileg nem akadályozhatják meg.

Ha a mamád is menni akkor, akkor milyen balhé lehetne?

2013. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!