Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Terhes táppénzen...

Mit tegyek? Terhes táppénzen voltam, ki akarnak rúgni!

Figyelt kérdés
Ebben az évben már a második kisbabámat veszítettem el.Vissza mentem dolgozni alig másfél hete.Megtudtam,hogy a főnököm azon mesterkedik,hogy engem elbocsátson,már akkor ezen agyalt amikor még táppénzen voltam.Állitólag minek nekem még egy gyerek amikor már van egy.Igen van egy 9 éves fiam,de már régóta szeretne egy kis tesót meg mi is a férjemmel.Eddig az anyagiak miatt nem vágtunk bele,de most már nem foglalkozunk vele.De a sors ilyen kegyetlen velem hogy elveszi tőle,elég nagy fájdalom ez így is,azt hittem,hogy vissza megyek dolgozni és jobb lesz,erre tessék a főnököm ki akar rugni .Ráadásul olyan munkára rakott amit még nem is végezhetnék.Rosszúl is lettem nagyon véreztem haza kellett jönnöm.Nagyon félek,hogy elveszítem a munkám,így is ki vagyok lelkileg a veszteségek miatt!Mit tegyek!!
2013. aug. 22. 08:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!