Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerdezzem meg h lehet e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerdezzem meg h lehet e koztunk tobb mint baratsag? V h mondjam el neki h szeretnek vele osszejonni?

Figyelt kérdés
Eleg joban vagyunk, szerintem tetszem neki de persze tetszik... Neki sok mindenki gondolom csak pasibol van.. :D , de tudom h igy lenne a legkorrektebb megkerdezni de nem akarom rogton letamadni vmvel felakarom hozni neki a temat es utanna megkerdezni van vm otletetek? V tanacsok?
2012. febr. 16. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek ez a nagy vallomásozás?Felfoghatatlan.Annyit kell tenned,hogy elhívod randizni.
2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy levegő, odamész hozzá (tudod jobb majd bal, jobb majd bal) és megmondod neki hogy már ismeritek egymást egy ideje és jóban vagytok de te többet szeretnél. És elhívod randira. (Így van, ez látszólag k.rva nehéz de hát vannak pillanatok az életben amikor férfiként kell viselkedni-cselekedni és szembenézni a visszautasítás lehetőségével). Ha nemet mond akkor azt vedd nemnek, ne tapadj rá mint egy kullancs, hanem keress más csajt!


Megteheted azt is hogy nem kérdezel rá így, lényegre törően, de akkor az utad egyenesen a barátzónába vezet ahonnan nincs kiút.

2012. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Még valami. Amikor elhívod randira akkor randira hívd el! Vagyis ne beszélj mellé hogy "mi lenne ha találkoznánk", "mi lenne ha meghívnálak egy..." hanem "szeretnélek meghívni randira". Így, mondd ki szépen, így aztán a csaj se mondhatja azt később hogy "hát én nem tudtam hogy te randiként fogod fel a dolgot".
2012. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen.., elhivnam randizni ha fiu lennek de en vok a csaj... Es en nem akarok addig lesulyedni h en hivjak egy fiut randira attol h 21sz.dot zrunk..
2012. febr. 16. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy: LEBOROTVÁLTAM......... a hátam
2012. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem mondod meg neki szimplán, hogy: "Figyelj Marci az a helyzet, hogy megváltoztak az érzéseim és többet szeretnék tőled, mint barátság."


Vagy szólj a barátnődnek, hogy hívja fel a srác figyelmét rád, valahogy így: "Te tényleg ilyen bamba f@sz vagy és nem veszed észre, hogy tetszel Julcsinak?"


Ezután meg majd lesz valahogy. Jobb tanácsot pedig ne várj.

2012. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!