Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gázsprayt vagy paprika...

Milyen gázsprayt vagy paprika sprayt vegyek? Mindenkinek jár a zöld kéz.

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Semmilyent. Ha komoly okod van ilyesféle dologra, akkor az engedélyezett gázfegyvernek több hasznát veszed.
2013. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

No, nem akartam még entert nyomni.

Szóval a sprayivel az gond, hogy a hatótávolsága kicsi, s nem nagyon tudod irányítani a ködpermetet. Szerencsétlen esetben te magad többet kapsz belőle, mint a támadód.

2013. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Abban igaza van az előttem szólónak, hogy egy gáz-riasztó többet ér, de szélben azért az se annyira hatásos.. Akinek meg nincs pénze gáz-riasztóra, és/vagy nem kerül sokszor rázós szituációkba vagy rossz környékre, annak a Defenol CS-t javaslom, nekem bevált és ahhoz képest hogy FOG szórófejes, kifejezetten messzire visz. A paprika spray-t nem javaslom, mivel közterületen viselni illegális. De ha kiváncsi vagy mégis, a KO Pepper az egyik legjobb, nekem is az van. Üdv. (remélem segítettem)
2013. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
vegyél vaktöltényes fegyvert, és lőjj közelről a támadó arcába.
2013. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
33%
A paprika sprayt nyugodtan lehet közterületen is hordani! Ez a lényege! A Sabre az egyik legjobb, mert meg is sziinezi a támadót. Hatásosabb mint a fegyver, mert mindig kéznél van. Mire egy fegyvert előveszel, hisz csak rejtve viselhető, már ki is raboltak!
2013. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Utolsónak! Komolyan nem akarlak leszólni meg hasonló, de kérlek olvass utána mielőtt írsz ilyeneket. Semmilyen gázspray-t nem hordhatsz magadnál aminek a töltőtömege meghaladja a 20g-ot, és amelyikben pepper (OC) hatóanyag van. Azért írtam le az előző hozzászólásomban, hogy ne büntessék meg azért mert nem tudott erről.
2013. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Chlorbenzalmalodinitril hatóanyagút vásárolj, (lehet,hogy nem legális)- ez a gázfegyverek hatóanyaga is. A paprika sprétől ütősebb, de állatra kevésbé hat.
2013. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A baràtnömnek is ez van:TW1000 paprika köd spray neki meg felel
2013. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%

Gondolom nem "leszólni" akartál, hanem helyreigazítani!

Tökéletesen igazad van, az új jogszabály csak otthoni használatra engedélyezi a capszaicin tartalmú sprayt. Egy ideje nem foglalkoztam vele, ezért nem voltam naprakész. Elnézést, ha bárkit félrevezettem!

2013. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!