Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unom! Miért vagytok ilyenek...

Unom! Miért vagytok ilyenek (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok. Le vagyok korlátozva. Egyetlen barátom az Androidos okostelefon már 2 éve. Napi 15 óràt használom. Így nem csoda, hogy profi lettem belőle. Unalmamban nekiálltam segíteni az embereknek. Nem kérek mást cserébe, mint egy árva klikket a zöld pontra látva, hogy egyes embereknek 80% felett van a hasznos válaszadás. Egyszer szörnyen lepontoztak csak azért mert nem bírták elviselni hogy nekem lett igazam (tuti biztos, mert tapasztaltam). Túléltem. Tegnap megkértem 2 rendesnek látszó személyt, akiknek sokat segítettem, hogy légyszíves nyomjatok már egy zöld pontot (sokan elfelejtik). Ma 10%-ot zuhant a hasznosságom. :( Hova tart ez a nemzet!? :( :'(

2013. aug. 18. 18:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%

Az irigység nagy úr, én is így jártam, de nem igazán érdekel a dolog, én nem a százalékért csinálom és ahogy észrevettem a legtöbb ember nem is nézi, hogy a válaszadóinak milyen a százaléka. Egyébként a százalékromlás természetes folyamat, csak a mértéke nem, én például 92%ról tartok itt, ahol most, de főleg a lepontozások miatt.

Én sosem kértem és nem is fogok kérni zöld kezet másoktól, aki akar ad, aki nem az nem.

2013. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Ki nem szarja le, hogy hány százalékos? Most önzetlenül segítesz, vagy csak a pontokért? Amikkel egyébként mit tudsz kezdeni?...


Sosem néztem a százalékom, pedig mindig hasznos, segítőkész válaszokat adok, van, hogy akár egy oldalon át kifejtve. Semmit nem tükröz, akinek van esze, tudja, hogy még a leghasznosabb felhasználó is le lesz pontozva az évek során, a trollok, és a más véleményen lévők által. Szóval te se foglalkozz vele, csak segíts és kész.

2013. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 dani900 ***** válasza:

Mióta vagy itt gyk-n?


Csak mert egy nap alatt ha 10%-ot zuhansz, akkor túl sok hozzászólásod nem lehet. Ja, és az igazság néha fáj, és ezt néhányan nem szeretik, ezért, ha kimondod, lepontoznak, ez van.

2013. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a dologgal. Mármint, hogy hiába mondom az igazi, rendes választ, ami a valóságot tükrözi, állandóan csak zuhannak a %-ok. De engem nem izgat. Ha igazam lett, akkor utólag biztosan belátják.
2013. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Komolyan, téged az izgat hogy ki ad zöld pacsit??? ne viccelj már!!

Egy intelligens ember sokszor észreveszi hogy vannak olyan válaszok amik nevetségesek mégis 100% áot kapnak.. Na és?? Ettől még az illető ökörségeket mond, ettől még lehet egy alpári személy.. Nem a gyakorin látható százalékoktól számít hogy ki a normális vagy sem..

Ne haragudj, de ha téged ez ennyire zavar, és még meg is kérsz másokat hogy nyomjanak már zöld kezecskét, nem vagy a szememben egy szimpatikus ember, akivel szívesen beszélgetnék vagy meghallgatnám a tanácsát..

2013. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én meg már túl régóta vagyok itt, a Politika kategóriába kellene írnom hogy akár egy százalékot is változzon :D
2013. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ez most mit számít neked????


Van aki bemásolja a jogszabályt (tehát nem véleményt mond) és lepontozzák. Na és? Ha valakinek ilyen szánalmas élete van, hogy attól élvez hogy lepontoz valakit, akkor legyen öröme... Neked meg nem lesz attól se jobb se rosszabb élete, ha zöld pacsit nyomkodnak.


Én pl. csakazértse válaszolok olyan kérdésekre (pedig érdekes a téma vagy tudnék segíteni) ahol eleve beírja a kérdéshez, hogy mindenki felpontoz. Számít? Nem.

2013. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nyugtasson az a tudat, hogy a valódi hasznosság és a neved után kiírt, köszönő viszonyban sincsenek egymással. Az utóbbi inkább azt mutatja, hogy a válaszod mennyire "trendi", mennyire egyezik meg mások véleményével.
2013. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 sativus ***** válasza:
húú b/zmeg 10%-ot zuhant a hasznosságod mekkora trauma ne ezen kattogj már
2013. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
Hova tart ez a nemzet...én is ezen gondolkozok a kérdésedet olvasva...
2013. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!