Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy ha ő akar...

Miért van ez, hogy ha ő akar elmenni a haverjaival én nem szólhatok bele, ha én a barátnőimmel kioszt, hogy ők fontosabbak stb?

Figyelt kérdés
A barátom utálja ha a barátnőimmel elmegyek 1 hónapba 1x valahová is, mindig akkor találja ki hogy mennyünk el valahová meg ilyesmi. Most is csak azért tudok elmenni a barátnőmmel holnap mert úgy volt , hogy a haverjával lesz, most meg írta h reméli nincs programom ugye megyek hozzá. Nem értem miért csinálja ezt, valakinek van ötlete miért?

2013. aug. 23. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert egy p*cs. Ne hagyd hogy irányítson Téged.
2013. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg amiatt mert irányítani akar. Ezt meg kellene beszélned vele. Akár kérdezd meg tőle, hogy már barátnőid sem lehetnek, mert nem engedi?

Fontos hogy az embernek legyenek barátai és semmi oka nem lenne arra hogy ne engedje. Vagy lehet hogy magából indul ki mert ő csajozni szokott ha a haverjaival van? és emiatt lehet azt hiszi te is pasizol ha barátokkal vagy.

Tőle kellene rákérdezned, hogy mi baja. Próbálj mélyre ásni, akkor is ha kitérő választ ad. És neked is el kellene magyaráznod hogy neked szükséged van néha arra hogy barátokkal legyél. Szóval a nyíltabb kommunikációt is kellene tanulnotok.

2013. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!