Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megírnám az eddigi életemet...

Ha megírnám az eddigi életemet és kiadnám regényben, annak milyen negatív következményei lehetnének?

Figyelt kérdés
Eléggé sajátos, kalandos és egyben szomorú életem volt. Követtem el olyan hibákat, melyekből talán mások tanulhatnának. De milyen következményekkel járhatna, ha kiadnám az életem, mondhatni tabuk nélkül? A szereplők nevét megváltoztatnám és talán a történeten is kicsit, de 90%-ban az én élettörténetem lenne. Már írom és nagyon kísért, hogy megpróbálkozzam-e a kiadatásával. Azt sem tudom milyen szempontok alapján döntik el, hogy kiadnak-e egy könyvet vagy sem. Ez ügyben tájékozatlan vagyok és segítségeteket megköszönném. Hogyan kerülhetném el, hogy az ismerőseim ujjal mutogassanak rám?

2013. aug. 23. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak egy negatívumot látok- semmi sem garantálja, hogy bárkit is érdekelne az életed. (nem bántásól)
2013. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használj álnevet.
2013. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Számos érdekes és jó könyv jelenik meg, de megfelelő marketing és terjesztés nélkül nagyon kevés ember figyel föl rájuk, ugyanakkor tonnaszám jelennek meg abszolút értéktelen könyvek, amiknek föltornyozott halmaiban viszont hasra esel a könyvesbolt bejáratánál, és így végül sokan meg is veszik azokat. Szóval az első könyved kiadását neked kell finanszíroznod, és a reklámozással/terjesztéssel neked kell megküzdened, nem fogja egyetlen kiadó sem saját költségén kiadni, bármennyire jó és érdekes az írás. Ez a szomorú igazság, de ez szerintem nem tartson vissza a könyv megírásától... :)
2013. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!