Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem, csak álmodok?

Azt hiszem, csak álmodok?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem ez csak egy álom, és fel akarok ébredni. Mit csináljak, öljem meg magam? Olyan valóságosnak tűnik minden, de tudom hogy ez lehetetlen, ilyesmi nem történhet meg velem igazából.
2013. aug. 23. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
öhm?
2013. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy jó kis svájci frank alapú hitel és hamarosan rájössz, hogy nem álmodsz.
2013. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok pls!
2013. aug. 23. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy hobbit és akkor nem fogsz ennyire unatkozni...
2013. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
O.o Kicsit sem unatkozok
2013. aug. 23. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:

néha engem is elfog ez az érzés hogy olyan mintha álmodnék olyan mintha ez nem is lenne valóság hogy az egész csak egy illúzió de általában egy két nap és elmúlik

más részről nehogy meg öld magad hülye ne legyél :D ha másért nem gondolj bele amikor álmodsz és pisilned kell akkor a valóságban is pisilned kell

2013. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De hát ilyesmi nem történhet a valóságban.. Most amikor azt hittem ennél rosszabb nem lehet, hogy még egy szörnyű és gyógyíthatatlan betegséget nem kaphatok el, megtörtént. Ilyen nincs, ez nem lehet. Ez csak egy álom, ha megölöm magam minden rendben lesz, ha ez csak egy álom, nem?
2013. aug. 23. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
menj haza kérdező, részeg vagy!
2013. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Életemben nem ittam még egy korty alkoholt sem!
2013. aug. 23. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokszor érzem én is így. Bár ez mellékhatása annak, hogy több mint 3 éve gyakorlom a tudatos álmodást. Egy idő után megváltozott a gondolkodásmódom is miatta, nagyrészt pozitív irányban.


Mára bizonyos helyzetek nem hatnak ki rám annyira, mint régebben, lazábban kezelem, mert olyan álomszerűek.


Amúgy ha gondolod meghallgatlak privátban, ha beszélni szeretnél a helyzetedről. Hátha tudok valamit segíteni.

2013. aug. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!