Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem, csak álmodok?

Azt hiszem, csak álmodok?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem ez csak egy álom, és fel akarok ébredni. Mit csináljak, öljem meg magam? Olyan valóságosnak tűnik minden, de tudom hogy ez lehetetlen, ilyesmi nem történhet meg velem igazából.
2013. aug. 23. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat, és köszönöm az egy PM-et is, amit kaptam, de nem szívesen beszélek ezekről. Ha megtudnátok milyen betegségekről van szó csak kiröhögnétek, szóval mindegy. Egyébként gondolom igazatok van.. ha valami, hát akkor ez a valóság. Szeretném azt hinni, hogy csak egy álom, mert akkor könnyebben meg tudnék halni. De így is jobb lesz mint szenvedni, szóval asszem' megteszem. Mégegyszer, köszi mindent. :)
2013. aug. 24. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!