Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy próbáljam...

Elmondjam neki vagy próbáljam titkolni? 15/L

Figyelt kérdés

Már sokszor megígértem a barátaimnak és így a páromnak is,hogy nem fogom vágni a karomat.Persze akkor komolyan is gondoltam,mert a korábbi vágások is eléggé látszanak és azokat már megbántam.Azonban ma reggel újra összevesztem a szüleimmel és ettől úgy kiborultam,hogy amint egyedül maradtam itthon,vágtam.Így vezetem le a feszültséget,hülyeség,de olyankor "nem uralom a gondolataimat".

A páromnak nem szeretném elmondani,de félek,hogy ha ő veszi észre,nagyon mérges lesz rám (persze jogosan).

Várjam ki,míg ő látja meg vagy mondjam el neki?


2013. aug. 25. 18:59
 1/7 anonim válasza:
Ez egy kicsit komolyabb problémának tűnik. Szerintem keress fel egy pszichológust! Akár a pároddal együtt...
2013. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is vágni akarom magam de igyekszem ellenállni. Eddig sikerült. Gondolj arra,hogy megfogod bánni és menj el egy szakemberhez. Én is elfogok menni mert jól esne valakivel megbszélni a dolgokat. Neked ott a párod is. Számíthatsz rá mindenben.
2013. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
így vezeted le a fésültségét? inkább püföld valaminek a plüssmacid vagy vegyél egy bokszzsákot. bár így könnyebb magadra vonni a figyelmet, nem igaz?
2013. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval mondjam el neki,köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek
2013. aug. 25. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas egy dolog ez a figyelem felhívásra, de mondd el, te kis hülye.
2013. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem figyelemfelhívás...valamiért így vezetem le a feszültséget.Ha a figyelmet akarnám magamra vonni,nem kenném be alapozóval a sebeket,h véletlenül se lássa meg senki.
2013. aug. 25. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen. Itt is felhívod magadra a figyelmet, még ha ez tudat alatt is történik. Hülye vagy, pont.
2013. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!