Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? van egy lány, tetszik nekem, próbálok nyitni felé, nem utasít vissza. nem látom rajta, hogy szeretne vagy vmi, de nem küld el soha. elmondjam, hogy érzek iránta? Vagy csak próbáljam megmutatni, hogy ő jöjjön rá? Azt hogyan?

Figyelt kérdés
kulturált válaszokat várok, de az a lényeg, hogy értsem a lényeget :)
2012. jan. 13. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, h keres-e. Ha nem, akkor szerintem felejtős.
2012. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kérdezz rá konkrétan, hívd el valahová
2012. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem küld el nem biztos, hogy érdekled is...lehet csak nem akar bunkó lenni.


Legyél konkrétabb, kerüljetek olyan szituációkba, amiket nem lehet egyszerű kedvességgel elintézni. Ott ki fog derülni, hogy akar e tőled valamit.

2012. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát....valószinű...és kössz
2012. jan. 16. 19:39
 5/6 bella766 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hívd el valahova. Nincs vesztenivalód. Ha nemet mond, akkor tudod mi a helyzet, és tovább tudsz esetleg lépni.
2012. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak néha néha térj rá a témára, de ne úgy h : ,,szia tetszel. akk járunk? :) " ..ne így. csak (akár poénból is ) térj rá a témára. Majd vszínüleg elszólja magát ;D .
2012. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!