Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb nokia lumia 520...

Melyik a jobb nokia lumia 520 vagy samsung galaxy s advence?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A windows telefonnál minden jobb. De most kajak. Ne vegyél olyat.
2013. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a lumia
2013. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 620 nem sokkal drágább, de ha arra már nincs pénzed akkor 520
2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Csak akkor vegyél samsungot, ha meg tudsz elégedni azzal, hogy néha napján megakad az android, vagy esetleg úgy dönt, hogy le akar fagyni...viszont a wp8 szinte megingathatatlan, ha probléma van, akkor egy gyári visszaállítás szinte mindent megold...és akkor még nem is beszéltem arról l, hogy a Nokia extra szolgáltatásai merőben jobbak a konkurenciánál...kapsz teljesértékű navigációt, kamera szoftvereket, csengőhang készítőt és még sorolhatnám

továbbá ezért az árért kapsz egy nagy kijelzőt, egy 5 megapixeles autofókuszos kamerát, cserélhető hátlap lehetőségét

és még valami...addig ne fogadd el más véleményét, míg nem támasztja alá valami szilárd bizonyítékkal, hogy a másik telefon miben jó

2013. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Barney96 válasza:
Az első válaszoló meg érdekes véleménnyel van, én lassan 5 hónapja használom a lumia 620-mat és nagyon szeretem, nem használnék helyette androidot, egyik előző készülékem se hiányzik, de lehet hogy az én ízlésem fura :S egyébként az 520 is nagyon minőségi cucc szökőévente egyszer akad meg, ha mindent használsz egyszerre, jó a kijelzője és tényleg érződik hogy nem valami noname gyártó sufni cucca. És még annyi hogyha nincs bajod a wp-vel akkor az alsó-közép árkategóriában nincs igazán komoly ellenfele, csak mondjuk a lumia 620
2013. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Világi életemben android barát voltam. Az akkori telefonom beszart. Gondoltam kipróbálom a windowst. Még eddig nem volt ilyen. Hát akkor most ez is meglesz. Egy nokia lumia 800at vettem. Na szóval. Kinézet: barátságos eléggé "szokásos" semmi extra. Kamera: igen szép képet csinál a 8megapixel, és sok más funkció is van hozzá. Kezelhető. Már most itt az első probléma. Az általad készített képeket ha megszeretnéd osztani pl átküldeni blututon na már itt szívacs van. Ugyanis nem elérhető a blutut szolgáltatás. Na ok ez még nem akkora nagy gond.

Menü: ennél egyszerűbb már nem is lehetne. Szinte öskori. Többre vártam volna ennyi pénzért... Ok még ez is elmegy. Internet: egyszerűen szar. Gyorsnak gyors. De hogy jó e? Hát nem igazán. Nagyon sok alkalmazás még csak nem is fut rajta. Ha letöltesz valamit(márha letudod) keresni kell ugyanis hogy fájlkezelő nem igazán van rajta. Rengeteg program alkalmazás nem kompatibilis. Szóval ha vannak kedvenceid, reméljük szerencsed lesz és windowson is elérhető. Hozzá teszem gyors a net. Igaz hogy ritkán fagy le. De ha leis fagy kikapcsol és minden folytatódik. Mondjuk ebben jobb az androidnál. Zene: a legtöbb számítógép nem ismeri fel még driverel sem szóval cumi. Letöltöd ami kell. Ennyi. És még sorolhatnám a hibáit...

2013. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az 520 gyorsabb és jobb mint a 800
2013. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Barney96 válasza:
5ös vagyok, nagyon szépen összeszedted az érveket, de ott érdektelenné vált számomra hogy lumia 800... a wp7-et nem kéne idekeverni... olyan mintha egy Galaxy s3 ellen azzal érvelnék hogy a 2.2 béna... Szóval kezdjük az elejénél. A szép képekre csak annyit mondok hogy Nokia. Amit a bluetoothról mondasz az szép és jó, tény hogy volt, de megoldották. Persze nem közvetlenül, de van egy app amit le kell tölteni és megy. Menü: nem őskori, más én nem tudom miért lenne őskori mivel ilyet még senki nem csinált... Egyébként szerintem egyedi, ha valakinek nem jön be, menjen vissza az androidhoz romolgatni (én pl. a Samsung touchwiz felületétől kapok hányingert) az internettel nem tudom mi a bajod, én nem onnan szoktam appokat letölteni, hanem a store-ból, ahol kb 2x annyi app érhető el a wp8as cuccokra mint a 7esekre tény hogy nem biztos hogy megtalálom a megfelelőt, de valami alternatívát általában találok. A fájlkezelő kicsit nekem is hiányzik, de a mindennapi használatban nem. És ugye sokan elfelejtik hogy a wp8ra eltűnt a zune, tehát rádugod a gépre és felismeri.
2013. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismét első vagyok.

Akkor hát hogyan is azt mondod, hogy jó a blutut? Érdekes... Ugyanis én legalább 10fajta blutut alkalmazást töltöttem le és egyik sem volt jó. Utána olvastam a lumia oldalán. Ott is csak annyi volt, hogy a probléma még fen áll de már van egy app ami képes lumiáról lumiára küldeni. De ezt is kikell tapasztalni. Hogy melyik kompatibilis melyikkel.

Áruház: hát akkor keress egy alternatívát a messengere... Vagy még jó sok alkalmazásra. Nem fogsz találni. Majd csak idővel ha a fejlesztő támogatja a windowst.

Fájlkezelő: hogy a mindennapi használatból nem hiányzik. Ezt még te sem gondolod komolyan. Ez olyan mintha vajas kenyeret akarnál enni vaj, vagy kenyér nélkül. Igenis kell az a bizonyos fájlkezelő.

És zune... Ja igaz már nincs. De attól függetlenül még mindig nem ismeri fel a gép. Tapasztalat.

Ja igen a menü kimaradt. Hm nem csinált még senki ilyet előtte az igaz. De hát ennyi pénzért simán lehetne ennél kicsit hogy is mondjam JOBB... Ennyi pénzért az ember jobbat várna....

2013. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Barney96 válasza:
Igazából mivel rájöttem hogy hater vagy, nem is akarlak meggyőzni, inkább csak elmondom újra a véleményemet. Szóval, messengernek egyetlen egy alternatíva van a gyárin kívül, az im+ nevű alkalmazás. Nem a legjobb ami valaha létezett de jönnek az értesítések. A Bluetooth az tény hogy sz*r, de Windows Phone 8(!!)on már működik és én speciel 4 éve nem használtam. Ebbe a menürendszerbe meg csak azért kötsz bele hogy minden áron utálkozhass (legalábbis úgy tűnik) meg hogy ennyi pénzért, hát komolyan, én anno 55.000 ft-ért vettem az enyémet (lumia 620) és 1000x jobban szeretem mint az előző androidomat, és nagyon jó telefon a konkurenciához képest. Ja és nem tudom mi a bajod ezzel a menüvel, ugyanúgy görgethetsz az appok között mint bármelyik másik oprendszernél. Ha meg nem tetszik a csempe, tervezz valami újat, küldd be a MS-nak hátha megváltoztatják. A fájlkezelőnek meg a zárt rendszer miatt igazából nincs sok értelme, persze van aki arra izgul hogy átpakolhatja a zenéit egyik mappából a másikba, de nekem sose volt igazán szükségem rá, persze lehet hogy azért mert fényevő vagyok ;) és továbbra is hangsúlyozom hogy a lumia 800nak kell a zune, az én 620amat pedig gépre dugom, letölt hozzá valami programot, (Ugyanez volt a régi arc s-emen is) és látható is lesz. Viszont ha te tényleg hiányolod ezeket akkor váltsd le a wp-det minél gyorsabban, mert nem neked való
2013. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!