Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 900 vs nokia...

Nokia lumia 900 vs nokia lumia 620 Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
nokia lumia 900 vs nokia lumia 620 Melyik a jobb?

2013. aug. 19. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
a 620 jobb
2013. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
900 az szebb jobb okosabb , de mivel hamarosan lejár a támogatása ezért ha most akarsz venni telefont a 620 sokkal jobban megéri mivel annak még 2016 ig támogatása van , de ha lerakod a két készüléket az asztalra , és semmi jövendőt nem nézel figyelembe a 900 as jobb .
2013. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem jobb a 900-as :\
2013. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek a htc windowsphone 8s-röl az jóbb?
2013. aug. 20. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés , Windowsban csak a Nokiát éri meg venni , egyrészt mivel a sok Nokia által nyújtott extra van , másrészt pedig a HTC most lépett ki a Windows buliból , vagyis semmit ne várj a htc től , maga a készülék jó lenne , de a Lumia 620 as jobban megéri , de ha annak nem tetszik a dizájnja akkor érdemes lenne talán elgondolkodnod egy használt 720 ason , de HTC t most véleményem szerint semmi kép ne vegyél , én először Lumia 620-ast akartam venni , de mind halogattam , és megjelent a 720 as , ami nagyon tetszett , de mivel nem kerűlt idejébe a boltokba , nem tudtam Budapesten megvenni , és máshol nekem nem érte volna meg , így pár hónap múlva kinéztem a 820 ast , vagy 10 helyet megcsengettem de mindenütt az volt hogy nuku tartozék , és német nyelvű vagy nincs raktáron , és a végén nekem 920 as lett xD .


Visszatérve a Htc és a Nokia között inkább a Nokia , élőben egyébként sokkal jobban néz ki mint képen , vagy esetleg az 520 ason is elgondolkodhatsz , a hátrányai az előlapi kamera , illetve a vaku , az előlapi kamerát ha nem használod , arra nem biztos hogy szűkséged van , a vakut pedig helyetesítheted lámpával xD .

2013. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó oké köszi mindent akor nokia és azt nem tudnád meg mondani hogy gta 3 vagy minecraft játék lesz -e majd windoszphonera és ha igen akor futni fog -e rajta?
2013. aug. 21. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Minecraft fog , de a gta nem hinném .
2013. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!