Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogszabályzót szeretnék, de...

Fogszabályzót szeretnék, de szépek a fogaim. Hogyan ronthatnám el annyira, hogy mikor a sulival megyünk fogorvoshoz, azt mondja az orvos, hogy fogszabályzó kell?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 23:50
 1/7 aspikami ***** válasza:
Te normális vagy?
2013. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiiii ***** válasza:
Fogszabályzófétised van?
2013. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ayanechan96 válasza:

Menj neki legalább 15-ször egy betonkerítésnek, és akkor utána jó lesz.

De most komolyan, az előző válaszolót idézve neked fétised van? Személy szerint nekem van rögzített fogszabályzóm, és el nem tudom képzelni, hogy hogy lehet neked ez vágyad, hogy nap mint nap azzal szenvedj, hogy szinte minden kaja beleragad, amiket még fogmosással is csak nehezen lehet kiszedni. De ha neked ez szíved vágya, csak csináld...mint mondtam, menj neki minimum 15-ször egy betonkerítésnek, aztán attól majd jobb lesz minden.

2013. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy el lehet rontani úgy, hogy arra fogszabályzó legyen a megoldás.
2013. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy.. Azért akarsz, mert most ez a "divat"?

Kicsi, a divatot nem tudod követni, mert naponta változik..

A fogszabályzóban nincs semmi jó. Ha kell, azt jelenti, rondák a fogaid. Örülj, hogy nem kell!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Nem a te kérdésed véletlen?

2013. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne akarj fogszabályzót! ha fogszabályzód lenne, minden egyes kajálás után kéne fogat mosni, még akkor is, ha a suliban vagy, vagy megálltok mekizni, akkor go mosdó és fogmosás.... hidd el, nem jó... komolyan, hányadikos vagy, elsős? gondolkozz már... a szüleid sem szeretnéének szerintem feleslegesen kidobni 200-300ezer forintot(vagy többet) egy fogszabályzóra, amikor nem kéne eredetileg..
2013. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. Minden szar beleragad

2. Az is naggyon rossz ha összevissza állnak a fogaid

3. Örülj neki, hogy semmi baj a fogaiddal és nekm kell rá 100ezer forintot költened

(Nekem egy hét múlva rakják fel)

2014. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!