Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 vok. Fogszabályzót akartak...

15 vok. Fogszabályzót akartak betenni nekem, de megharaptam az orvos ujját, az meg nem vol hajlandó tovább foglalkozni velem. Szobafogságot kaptam. Ez fer?

Figyelt kérdés

úgysem engedem betetetni, de anyám aszongya addig max iskolába mehetek amíg nem megyek bele, meg nem internetezhetek elvileg, meg nem lehet telefonom:S szerencsére a gépekhez jobban értek mint ő, bármit csinálhat vele.... és ma nincs itthon ezért tok írni.


15f



2012. máj. 31. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért nem engeded, hogy betegyék?


Amúgy szerintem egy kicsit túlzás a net eltiltás, inkább meg kéne beszélnie veled a dolgot.

2012. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hiába, már csak ilyen. én meg nem engedem ez fix.
2012. máj. 31. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Megpróbáltál beszélni vele? Vagy akkor se engedne??


Állandó vagy éjszakai fogszabályzó lenne?

2012. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
állandó.
2012. máj. 31. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem éjszakai van, mert az állandó nagyon kényelmetlen volna és hülyén állna, ha nálad is ez a gond, akkor próbáld meg őket rábeszélni az éjszakaira.
2012. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, hogy beszéld meg vele az éjszakait.
2012. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Épp elég fogszabályzós embert ismerek, hogy tudjam, nagy butaságot művelsz. Most miért baj, ha beteszik? Ciki? Maximum az első pár napban fog újdonságnak számítani, utána az lesz a furcsa, ha már nem lesz rajtad :) És ha leveszik, olyan szép fogsorod lesz, hogy csak na! :D
2012. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5 évig húztam, és most van 18 évesen, kb úgy felnagyítotam mint ahogy azt más nem tudná, na mind1 én cask azt mondom ha muszáj az állandó és nem lehet észjakaival korrigálni akkor gondold végig a jövődet, és lásd magad előtt milyen önbizalmad lenne 30 évesen elálló fogakkal, meg milyen egyenes fogakkal
2012. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

én? nem a fogam adja az önbizalmamat. én cuki vagyok alapból, és mondták már hogy tök aranyos a mosolyom is:)


Nem akarok élyszakait sem. semilyen nem lesz. és punktum!

2012. máj. 31. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:
akkor meg menj oda anyádhoz ,mond el neki hogy jó neked így ahogy van, ne akarjon beleszólni az életedbe ennyire..jó azért egy fokkal ennél lágyabban:D
2012. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!