Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok manapsá...

Miért ilyenek a lányok manapság? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt látom (itt GYIK-en is), hogy a lányok a páwákra meg a rosszfiúkra buknak. (Az utóbbit tapasztaltam is) Ezek mellet még az is zavar, hogy Ask.fm-en is jön ez, hogy kiírják, hogy milyen a pasi ideáljuk, vagy tesznek róla egy képet. Szóval engem érdekelne, hogy szerintetek miért van ez? Miért nem lehet találni egy rendes, okos lányt? Jó, persze azt is tudom, hogy a fiúk is hibások (persze ezzel nem akarok senkit megsérteni), mivel sok olyan fiú van aki csúnyán beszél, verekszik, cigizik és egy ilyennel egy értelmes lány nem jön össze. És ez is probléma, hogy az értelmes lányok már nem tudják kiszűrni a rendes fiúkat. Lehet, hogy sokat pofázok, de érdekel, hogy mit gondoltok!
2013. aug. 26. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek, miket írsz harsányak és nagyon szem előtt vannak. A kedves, csendes, megértő lányok elbújnak, holdfényes éjszakán gyöngéd, figyelmes fiúról ábrándoznak. Meg kell találnod Őt. És meghódítani a szívét..
2013. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!