Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincsenek ismerkedésre,...

Miért nincsenek ismerkedésre, talira nyitott tini lányok manapság?

Figyelt kérdés
Egy normális, jó fej csajt sem találok, akiben azt látnám, érezném, hogy igen ő akar ismerkedni és vele lehetne is valami akár szexuálisan is vagy kapcsolat formájában.
2013. aug. 23. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nyitott vagyok, de CSAK beszélgetésre 18/L
2013. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert te szexre mész, és ezt megérzik a csajok... kanos állat vagy, amit próbálsz leplezni, de kibukik a bili egy kérdésed alatt is!

Velem sok lány beszél, akár itt gyk-n, akár máshol, és nyitottak... Csak én nem... :D

22f Gondolkodj!

2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En szivesen ismerkedem barkivel de ahogy azt a kommentelo is mondta te szexre mesz es az a baj h sokan masok is. Az ilyeneknek en csak egy nagy pofonnal tudnek szolgalni.
2013. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ezért nem találsz:

"vele lehetne is valami akár szexuálisan is vagy kapcsolat formájában"

Első helyen a szexet említed, aztán csak úgy mellékesen akár még kapcsolat is. A lányok lehet hogy r*bancnak öltöznek, lehet, hogy úgy viselkednek (a mai tinikre gondolok), de attól még legbelül kis kivétellel (mint pl. az Azyza félék) hercegnők akik a lovagra várnak. Talán ne rögtön megfarkalni akard őket, ne nyomulj, hanem ésszel csajozz. És lehetőleg őszintén. Most mondanám, hogy ha csak dugni akarsz akkor is add el, hogy te nem olyan vagy aztán ha megvolt pattintod, de ez meg elég nagy görénység, de sorra megkapni csajokat is így lehet, hogy elhiteted, hogy ő a világ közepe neked. De még egyszer mondom ezt a második megoldást kerüld. Akkor inkább menj prostihoz ha csak dugni akarsz.

2013. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 22f válaszoló vagyok, és ha csak d..ni akarsz, akkor ne felszíneskedj, hogy "ismerkedés"... ha jó helyen, jól csajozol, bizony vannak, akik csak szexelni akarnak... A hazugságnak soha nincs jó vége!

Egyszer kikaparják a csajok a szemed, ha át.aszod őket, de ha nem, akkor én kereslek meg! :DD

2013. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak nem akarok egy újra prűd, apáca csajt kifogni, ennyi, attól még hogy érdekli a szex mint engem, lehet normális kapcsolatunk. Csak sehol sem találni olyan lányt, aki többet ér a szexnél, ez a baj.
2013. aug. 23. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállásod. Amíg meg nem tudod, mit nem teszel jól, addig kérlek ne a lányokat hibáztasd! Köszönöm. :D
2013. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megoldás nagyon egyszerű. Kezdd úgy az ismerkedést hogy "sok pénzem van".

Meglátod, pillanatokon belül lesz egy rakás újdonsült lánybarátod. A pénzen kívül mást kb. nem is tekintenek értéknek.

2013. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!