Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy vége legyen?

Mit csináljak, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Elkezdtem diétázni mert régen rengeteg ideig csúfoltak a súlyom miatt és az itthoni dolgok is rossz hatással vannak rám. Rengeteg viták és egyebek. 4 éve vagdosom magam és folyamatosan szomorú vagyok, álmatlan, étvágytalan is. Néha jó lesz a kedvem de hirtelen hangulatváltozásaim vannak. Viszont mostanában az egyik nagyszülőm bárhova megyünk azt mondja akár idegeneknek is, hogy "ugye mimlyen gyönyörű kislány? csak dagadt" miért kell ezzel megszégyenítenie? Más nem látja szerinte, hogy az vagyok? Diétázom de mostanában elkezdtem néha hánytatni magam, hogy gyorsabban fogyjak :( Miért csinálja ezt?

2013. aug. 26. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Te nem diétázol hanem fogyókúrázol. Semmi értelme, amint abbahagyod visszajön amit kínkeservesen leadtál (sőt, több is, mert a szervezeted megijed és elkezd tartalékolni).

Egészséges, zsírmentes étrend (azaz diéta), sok testmozgás sokkal többet érne.

Egyébként a túlsúly önmagában nem feltétlenül probléma, van aki azt szereti, csak a személyiséged legyen jó.


A nagyszülődnek mondjad meg, hogy fejezze ezt be, mert bántó. Szerintem ő nem is gondolt ebbe bele, azt hiszi vicces. Esetleg ezzel akar fogyásra sarkallni, de akkor nagyon rossz a módszere.


A vagdosást meg hagyjad abba, mégis mi jó lesz abból, ha bántod magad? Inkább járjál el szórakozni, sétálni, sétauatókázni, stb. Ha nem tudod ezt rendbe tenni, pszichiáter segítségét kérjed.

2013. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!