Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sötétedés után szívesen...

Sötétedés után szívesen mászkáltok az utcán, vagy inkább féltek&és ha lehet nem lépsz ki a lakásból egyedül? (pl. Budapesten)

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel, hogy sötét van-e vagy nincs. Ha dolgom van, megyek


18/F

2009. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A III. kerületben lakom, sötétedés után még nem félek, de este 10 felé már csak cigizni ugrok le, aztán jövök is vissza, nem kolbászolok, mert a lakótelep csendes, kihalt, így én veszélyesnek is tartom. Viszont a belvárosban még hajnalban is sétálok nyugodtan (persze nem egyedül), nem félek, annyi ember van körülöttem, és ez biztonságérzetet ad, habár tudom, hogy ha arra kerülne sor, nem sokan védenének meg... :S Ilyen a magyar morál. De persze attól függ, hol akarsz máészkálni este. A Havanna lakótelepen én már sötétedés után tízre zárnám az ajtókat is :P

Ha nem lenne ilyen rossz a közbiztonság Budapesten, akkor szivesen sétálgatnék este kicsit, olyan csöndes, nyugodt :) Mármint nálunk, a lakótelepen. Csak a ciripelés, kiszűrődő esti zajok, vagy hajnalban a némas csend :) Uh, de kedvem lenne most egyet sétálni :)

De persze egyedül inkább nem... Jobb a békesség :)

20/L

2009. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, szívesen.
2009. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
itt újszegeden, távol a cigányputritól szeretek éjjel biciklizni, mert nincs senki az utcákon, de gyalog egy kicsit parázós, mert ha mégis belémkötnek, nehezebb elmenekülni
2009. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kecskeméti vagyok, de este egyedül nem mernék nagyon mászkálni:S főleg hogy 17 éves vagyok és lány, és volt már rá példa hogy beszólogattak meg ilyenek (ilyen cigánytársaság). persze ha többen vagyunk úgy szívesen mászkálok
2009. okt. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Azért kell már egy bizonyos korlátoltság, hogy valaki nem merjen egyedül sétálni az utcán este.
2009. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
budapesten élek, és nagyon szeretek sötétedés után mászkálni, szint bárhol.
2009. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én már mindig késsel mászkálok este a sok rémhir hallata után ésha csak egyszer belém kötne vki sztem kapná is a hátába:)
2009. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
A hátába? Az szép. Háttal áll neked és kötekedik?
2009. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is szegedi illetve újszegedi vagyok és nem tom már hányszor pörögtem reggelig az utcán és eddig még semmi baj nem volt. remélem ez után is így lesz
2010. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!