Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitséég! Van egy fiú akit...

Natiiiii kérdése:

Segitséég! Van egy fiú akit szeretek de ő nem tudja?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha eddig volt egy fiú haverom aki tisztára egós volt és csak haver volt (még mindig az) de most megváltozott aranyos és kedves lett.(Sajnos nem miattam) járt egy lánnyal majd szakitottak.Én nagyon szerelmes lettem belé de nem tudom vele érzékeltetni ezt.Ő azt hiszi még mindig a kis "haverja" akarok lenni...De nagyon félénk vagyok és ahogy kiejtenék egy olyan szót én elájulnék.16/L

2013. aug. 27. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálkozz nem veszítessz vele
2013. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A) nem mondod el

nem történik semmi.. lesz új nője, Te meg nélküle maradsz


B) elmondod neki

B/1 pozitív visszajelzés

Te is bejössz neki úgy, randiztok, összejöttök, ellovagoltok a naplementébe;)

B/2 negatív visszajelzés

nem tetszel neki így, megbeszélitek, hogy maradtok barátok, de lassan lemorzsolódtok egymástól (Te is elszakadsz tőle, mert egyre kevésbé fogod érezni a vonzalmat, hisz ő elutasított)

egyszer magányos lesz, és eszébe fogsz jutni, hogy Neked tetszett, és bepróbálkozik.. de ezt nem szabad elfogadnod, mert ez nem igazi tetszés, csak a magány elöli menekvés, elfoglalja magát


Végeredményben van mit vesztened... de már most sem a barátod, elvégre Te nem így érzed..

csináld! a változás adja az élet ritmusát!:)

2013. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Radvanszki Mark válasza:

Szerintem egy probat meger! Sok ember hibazik azzal, hogy ugy adja fel hogy meg meg se probalja. Te ne tedd ezt!! Probald meg finoman megbeszelni vele, lassan kozeledni hozza, hogy vegye eszre hogy valami valtozott az utobbi idokben. Lehet te is bejossz neki, csak azt hiszi hogy te az eddigi megszokott baratsagnal akarsz vele maradni, es ezert nem probalkozik. Szerintem a legjobb amit ilyenkor tehetsz hogy surjebben logsz vele, bent maradsz az intim zonajaban (maximum 1 meter tavolsag, de jobban ajanlom a 15-40 cm-t), gyakran beszelgess vele, felyezd ki hogy szimpatizalod (ha a fiu hamar felfigyel az efele jelekre akkor ezt egy egyszeru hosszabb olelessel is elerheted). Ha latod hogy viszonozza, akkor vagy nagyon hulye (rosszabbik eset), vagy pedig nyert ugyed van (jobbik eset). Ha nem viszonozza, vagy csak nem tudod a 2 kozul meik variacio all jelenleg, akkor kerdezz ra erre. He felenk vagy akkor nem kell egybol egy egyenes szoveggel szerelmet vallj neki (ha felsz az elutasitastol), hanem probalkozz egy gyengebb, kimagyarazhatoval, pl. ,,Figyelj, nem gondoltal mar arra hogy nagyon jo baratok vagyunk, jol egyezunk, es esetleg ezt tovabb is lehetne fokozni, es akar tobb is lehetne koztunk??" -ha erre ne adj Isten megis nemet mondana, ezt kimagyarazhatnad azzal hogy csak kivancsi voltal hogy neki mi a velemenye errol.

Szerintem probald meg, mert magatol nem fog az olodbe ugrani, es te se az ovebe. Sok sikert, ha tovabbi tanacsokra van szukseged barmikor segitek, Facebook-on a "Mark Radvanszki" neven talalhatsz meg. :*

2013. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Radvanszki Mark válasza:
Azt a reszt hogy "vagy nagyon hulye" azt arra ertettem hogy nem erti mire fel jott ez a kepbe, es csak barati olelesnek veszi...
2013. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem érdemes megpróbálnod!! Nekem is van/volt egy nagyon jó haverom, aki állandóan közeledett felém, hülyéskedtünk, mindig együtt jártunk haza, mikor szomorú voltam, észrevette, megnevettetett, stb. és egy idő után úgy éreztem, hogy beleszerettem. Meg is mondtam neki, de azóta kissé eltávolodtunk egymástól, de sohasem mondott sem igent, sem nemet. Én még mindig reménykedek... Szóval ahogy az előttem szólók is megmondták: nem veszíthetsz sokat. Mert ha ezek után nem képes olyan lenni, mint eddig, akkor az egyáltalán nem a te hibád! Sok szerencsét!!
2013. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor megpróbálom :D
2013. aug. 28. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetbe vok mint te :(
2013. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!