Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szám amit (lent linkelni...

A szám amit (lent linkelni fogom) milyen stílusú? Például klasszikus? Vagy milyen? (zongora)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3SI1E2wZ9Dc

Illetve iskolában zongoraórán lehet ilyet tanulnom? mert nem minden stílust lehet ,van ami nem szabványos. azt hiszem klasszikusokat játszhatok, de ez nem tudom, hogy mi:SSS



2013. aug. 28. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tanárodat. De amúgy nálunk akik márcsak dísztanulók voltak azt játszottak amit akartak. :)
2013. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nálunk meg olyan van hogy bizonyos stílusokból kell válogatni.. és a tanár hozza, de olyan retek szar darabjai vannak hogy az valami hihetetlen. pedig zongoradarabok terén nem vagyok válogatós... és így inkább keresek valami jót, hátha lehet játszani..
2013. aug. 28. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:

mutatnál nekünk a retek szar darabok közül?


egyébként szerintem fogja engedni, csak tanulj meg hozzá néhány komolyabb, hasznosabb művet, de utána biztos belefér egy ilyen könnyedebb zene is

2013. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!