Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha egy kis korú...

Mit gondoltok ha egy kis korú alkoholt iszik? Pl:egy 13 éves lányrol aki a baránöjénél aludt és a barátnöje a szüleitől el loppot egy üveg bort és hajali 1-3 ig lájtosan iszogaták ti erröl mit szoltok?

Figyelt kérdés

#kis korú alkoholt iszik #lányok alkoholt isznak
2013. aug. 28. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyelvtankönyvet nem talált? Amúgy ennyi idősen ez még kicsit korai nem gondolod kérdező?
2013. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs a nyelvtani hibákért és ez lehet hogy korai de igaz
2013. aug. 28. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:

NEM buzditani akarlak,de ez semmi extra, közös "csinytevés" egy baráttal,ennyi. Ne legyen belőle rutin,és nincs semmi probléma.

A bor jó izlésre vall. :)

2013. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen o23r
2013. aug. 29. 15:27
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon gáz. Én is 13 vagyok és 1fél pohárn többet sosem iszok, szerintem még ez is sok. Lehet, hogy én gondom rosszul, és ezért utálnak sokan, de ezen nem fogok változtatni. :)
2013. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi időse isznak később olyan buták és tompák lesznek, hogy el sem tudod képzelni. Talán jó másnaposak voltak és akkor többet nem vetemednek ilyenre. Én 13 évesen a tejnél erősebb italt nem ittam.
2013. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 éves még egy fél pohár alkoholt sem ihat! Amúgy biztosan jól ellazultak a bortól, és valószínűleg mást is kipróbáltak az iváson kívül. Ha már egy ágyba kerültek, ellazultak. Ez a kísérletezések kora. Lett egy kellemes élményük. Csak ne legyen belőle rendszer. Ha már ennyi idősen borozgatnak, akkor 16 évesen lehet már keményebb cuccra nyomják. És ez nem jó!
2014. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 14 vagyok, életemben a legtöbb alkohol amit egyszerre ittam, egy fél korty rosé volt. szerintem hülyeség kiskorúnak inni, de ha ők mindenképp ezt akarják, akkor egészségükre...
2014. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!