Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra milyen lenne...

Fiúk! Számotokra milyen lenne a tökéletes lány külsőre?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincs tökéletes, de azért mégis milyen lenne(?)

Kort is írjatok légyszi!



2013. aug. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ami nekem nagyon tetszik az: alacsony, vastag comb/fenék, kis mell, fekete haj, kék/zöld szem. :D na de ez már nagyon részletes, és egyébként egyáltalán nem érdekel a külső, ez csak egy olyan ideál, mint másoknak a modellek. :)
2013. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah bocsi kort nem írtam, 18 vagyok
2013. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hmm.Én kerülöm a k.rvákat, akik halálra sminkelik magukat és ilyen full szivacsos melltartót hordanak ami felnyomja a mellüket a nyakukba, meg nagyon azon át nem is érezni hogy van ott valami, kb olyan mintha csak tömés lenne.Ha lányokat nézzük, én valahogy kétoldalú vagyok. Elsőnek is bejönnek a rövid hajú lanyok, kiknek van melír a hajukba.Szóval ezek a fiús csajok, akik fiúsan is öltözködnek(tornacsuka, hosszú csőfarmer, pulcsi, fiús polók). (tudom, kissé egyedi az ízlésem.) A lányos típusoknál szeretem a hosszú világos barna hajat, homokóra testalkatot, jó ha van feneke és melle is, és alacsony legyen.Emellett szeretem a zöld és kék szemeket.Hát, kb ilyen lennék. kor : 15
2013. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vékony alkat,nem magasabb 160cm-nél,lábai szépek és vékonyak,hosszú sötét/világos barna,barna vagy kék szem,melle az legyen,a hátsó kerek és formás,öltözködése ne legyen feltünő(átlagos de szép) nekem igazából azok a lányok tetszenek akik aranyosak..:)
2013. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hajára céloztam a hosszú sötét barna :)
2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!