Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a baratok kozt resz?

Melyik ez a baratok kozt resz?

Figyelt kérdés

Amelyikben az andras meghal.amibe a claudia elviszi vmi rendezvdnyre es ot olik meg attila helyett.

be is tudnatok linkelni v leirni h hanyadik resz?



2013. aug. 29. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
2012.12.21
2013. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi!be tudnad linkelni?
2013. aug. 29. 18:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Belinkelne ugy vki h nem indavidi v vmi mas vidi oldal hnem YOUTUBE pls mert cs onnan tudok letolteni
2013. aug. 29. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:

*****

:DDD



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi de en inkabb youtubrol szetetnem nezni mert onnan le tudom tolteni.megjegxeznem h androiddal vok szoval tuttok olyan linket adni h androiddal le tudom tolteni?am ezek a reszek fenn vannak youtubon?mert naon ho lenne.am koszi az eddigi valaszokat!:D
2013. aug. 30. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
nézz inkább Dexter-t sokkal jobb mint a "Barátok közt"!:D ezért linkeltem be!:)
2013. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jo meg nem neztrm meg a linkt el se obastam aszittem bk azer koszontem meg.am meg aki cs azt irja h a bk szemet meg ne azt nezzed hnem vmi erdekeset az ne is irjon.me tom h titokba te ii is nezitek aki kiritizajja es itt cs jatszod az eszed.ugyh aki cs eezer ir h ez egy szemet az inkabb kepezelje lefolyonak magat es duguljon !!!>|-(
2013. aug. 30. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
ma 14:42! kérdező! most őszintén milyen nyelven írtál mert egy sz×ros szót se értettem belőle! látom te is 1-es vagy nyelvtanból! na mindegy reménytelen kis f@s vagy! többet nem is nézem meg ezt a sz@ros kis kérdést:)
2013. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1TE VAGY AZ ELSOS B+nyilvan meg nem volt okostelod h tudd h milyen kicsil rajta a gombok

2Nem megmondtam h cs az irjon aji tud segiteni?

3mondod TE aki azt a 6 eveseknek valo sorit nezi!!latom meg nem vagy agyilag olyan erett h vmi normalis valaszt irj!

2013. aug. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!