Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért visel ilyen sok nő...

Miért visel ilyen sok nő melltartót?

Figyelt kérdés
4-5 éve szinte alig viseltek a nők melltartót,most meg szinte mindenki..:-(( Úgy látszik nem akarnak nekünk örömet szerezni, amúgy káros is egyébként,mert akadályozza a vérkeringést,a mellizmok elkényelmesednek és elsorvadnak,mert nincsennek terhelve.

#nők #melltartó #viselnek
2013. aug. 30. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert tartja a mellett. Nem káros, hanem egészséges. Főleg azoknál, akiknek nagyobb a mellük. Anélkül megereszkedne, lógna a melle.

Különben is elég gusztustalan látvány, a lógó mell.

2013. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a melltartó egyáltalán nem káros semmiképpen sem.

Másrészt a nök többségének fontosabb, hogy jól érezze SAJÁT MAGÁT, mint hogy a hozzád hasonló valakiknek "örömet szerezzenek", márcsak azért is, mert a legtöbb nö kimondottan utálja a nyálcsorgatva a mellét kukkolgató "férfiakat".

Harmadszor meg a nök nem csak szexobjetumok akarnak lenni idegenek számra.

2013. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elásnám magam-_-"

A melleknek nincs tartóizmuk így ha egyszer megereszkednek úgy is maradnak..én nem fogok az olyan kukkoló férfiak miatt lógó mellet csinálni magamnak-_-"

2013. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a melltartó látványát a nőkön. Már-már rajongok érte....
2013. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!