Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha egy fiatalabb...

Réká$h kérdése:

Igaz, hogy ha egy fiatalabb 'növésben levő lány' nem hord melltartót, gyorsabban nő a melle?

Figyelt kérdés
Van valami összefüggés?

2013. jún. 1. 15:42
 1/5 anonim válasza:

elvileg igen. topot kellene eleinte hordani, de attól függ, hogy mennyi idős..???

[link]

2013. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12-14 éves.
2013. jún. 1. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
hát nekem elèg nagyok vannak 85/B így anyával úgy, döntöttünk hogy veszünk. ennek ellenère nem nô lassabban. mert ha nem hordanám szerintem, 20 éves koromra lógna...:S bár ígyis lôgni fog lehet...13/L
2013. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én 13/L vagyok, és hétvégente, amikor itthon vagyok, toppot hordok, amúgy meg melltartót amikor "nyilvános" suli,lovaglás, atlétikánál spec. futótopot használok. szóval én csak olyan helyeken hordok, ahol "mindenki ott van"
2013. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
13/L. én csak akkor hordok toppot ha olyan pólóba vagyok amibű kilátszik a cickóm😅 meg tesin. alapból semmi ilyen izét nem hordok de nem is akarok nagy melleket mert az csak akadályoz a mozgásban meg minden.
2020. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!