Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e 95 ezer ft-os telefon...

Lehet-e 95 ezer ft-os telefon tartozást ingatlanra terhelni, amelyen még van 5 év szocpol és húsz év kölcsön?

Figyelt kérdés
Mi ugy hallottuk kb. 2 hónapja a hiradóban, hogy 500 ezer ft alatt nem lehet ingatlanra terhelni!

2013. aug. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy szedtél össze 95ezer forintos telefontartozást? O_O

Amúgy szerintem ingatlanra nem lehet ekkora összeget... Bár ki tudja vannak furcsa dolgok a magyar jogszabályokban

2013. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szekhely com válasza:
58%
MIért ne lehetne? Sokkal kisebb összeggel is lehet terhelni az ingatlant. Ne haragudj (és emiatt ne pontozz le!), de az nem úgy van, hogy Te nem fizetsz valamit aztán majd a telefonszolgáltató abból a nyereségből, amit a fizető ügyfelek termelnek pótolja azt a veszteséget, amit a "nemfizetők" okoznak. Egyáltalán nem értem miért van az, hogy egyesek erre játszanak?!? Mert az hogy 95 eFT tartozás összejön nem más, mint visszaélni valamivel. Remélem, hogy most rádolvastam a hibádat nem pontozol le, hanem elgondolkodsz ezen. (vagy írsz valami indoklást ide magad mentésére.)
2013. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én alkottam meg ezt az összeget, apám és nevelőanyám ilyen bőbeszédű... Barátok lelki tanácsadását folytatták...
2015. jún. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!