Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet magyarországról,...

Hogyan lehet magyarországról, ismerősök nélkül legális munkát találni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Igazából nem csak az USA érdekel, Ausztrália, Új Zéland, bármelyik. Angolul magas szinten beszélek, anglisztikát tanulok, szakmám nincs, de bármit megtanulok amire szükség van hamar, és jó munkaerő vagyok. Vannak cégek esetleg, akiknek nem kell kifizetni milliókat, vagy akiknek sikerült, hogy csinálták?

2013. aug. 30. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Anglisztika?

Őszintén mihez kezdenél egy ilyen végzettséggel odakinnt?

Amerika?Kemény dió.Ha könnyen ki lehetne jutni sztem már a fél ország kinnt lenne.Ismeretség nélkül nem könnyű talpon maradni ott.Közvetitők biztos vannak de azoknak is fizetned kell.És még igy is csak illegális státuszod lehet,ami komoly kockázat.

Uj zéland Ausztrália? Azokat meg lehet probálni bár nem tudom hogy EU-állampolgárok vállalhatnak-e hivatalosan munkát azokban az országokban. Szóval ez is necces ....

Kanadárol sem hallani tul sok biztatót hirt mostanság.

Szóval szerintem ha legálisan akarsz dolgozni akkor inkább maradj az EU-ban.Sajnos európai állampolgárként nem nagyon rughatunk labdába az EU-n kivül.

Ha viszont diák vagy akkor diák vizummal tudsz munkát vállalni hivatalosan is kinnt de ennek utánna kellene járni a követségeken hogy mik a lehetőségeid.

2013. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

első bocsi de ez így hülyeség

legalább is amerikában diák vízumal pont hogy nem lehet munkát vállalni az egyetem területén kívül

ha találsz pl neten egy munkáltatót akkor a cég intéz neked papírokat hogy mennyiért azt nem tudom de az nem illegális munka lesz

2013. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi esélye van (végzettség nélkül) hogy talál magának egy olyan munkáltatót aki hajlandó alkalmazni hivatalosan.(egy érettségivel? :-).
2013. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"bármit megtanulok amire szükség van hamar"

ha vár még egy pár évet akkor lesz szakmája is

2013. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

de mire vár pár évet?

pár év mulva lesz anglisztika diplomája?

és akkor?

Majd obama küld neki majd meghivólevelet mi?Meg zöldkártyát..

Nee már....:-)

2013. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!