Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen alszok el. Mit...

Nagyon nehezen alszok el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja ez van. Korán lefekszek (nem szeretnék 11-hajnalig fennmaradni, ezért fél 10-kor már ágyban vagyok), és utána nagyon sokáig csak fekszem, kattog az agyam, egyik oldalamról a másikra fordulok. Az ágy kényelmes, szóval nem hiszem hogy azzal lenne a baj, egyszerűen nem tudok elaludni. A hugommal együtt alszok egy nagy franciaágyban, sokszor veszem észre azt, hogy ő már rég alszik, nekem meg még kell 2-3-szor annyi idő mint neki. A hely ahol lakunk csendes, szóval nem is azért nem tudok aludni. Nem iszok kávét, se kólát, se energiaitalt. Altatót nem szeretnék szedni... Valami ötlet, hogy hogyan aludhatnék el? Nem valami eseménydúsak a napjaim, úgyhogy nem szoktam túlságosan kifáradni, talán ennek is köze van hozzá. Este minimum egyszer felébredek, és akkor is viszonylag hosszú ideig tart visszaaludnom. Most jön a gimi, szeretnék kipihent lenni...

15/L


2013. szept. 1. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan mint a nővérem!! :D Mi is együtt alszunk és én is elöbb elalszom mint ő és mindig elöbb van ágyban és engem is magával rángat! :D Tiszta olyan mint a tesóm irta volna!! :D

Amúgy hunyd le a szemedet és gondolj szép dolgokra,hogy arról szeretnél álmodni :) Nekem ez beválik :D

12/L

2013. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia :) nem hiszen, hogy a nővéred lennék, nekem a húgom már 13, és tudtommal nincs gyakorija :P

Azt szoktam csinálni, annak mindig az a vége hogy csak fekszek egy csomó ideig az ágyban és gondolkozok (persze csukott szemmel) de még mindig nem alszok el...

2013. szept. 8. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok :D

Én sem tudom,hogy a nővéremnek lenne gyakorija :D Na de mind 1 :D Akkor szerintem csinálj valami olyan ami lefáraszt és álmos leszel tőle :D Mondjuk menj el futni vagy biciklizni a barátaiddal,vagy sétáljatok meg ilyenek! :D az jól lefáraszt és el kell tudnod aludni! :D

12/L

2013. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!