Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én deperszonalizáció-ra...

Deny14210 kérdése:

Én deperszonalizáció-ra tippelek de nem tudom biztosra mondani ezt. Egész nap olyan mintha alvajárnék nehezen emlékszek vissza dolgokra rosszul alszok és elég gyakran bepánikolok . Kiváncsi lennék a véleményetekre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Úristen, ez neked mióta van? Nekem 2 hete, és pont ugyanerre panaszkodik 2 ismerősöm is!
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
háth nekem is jó két hete szedem rá a magna b6 segít is egy keveset
2011. márc. 31. 17:54
 3/9 A kérdező kommentje:
és neked úgy pontosabb panaszaid mik ?
2011. márc. 31. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan idegenszerűnek tűnnek a dolgok körülötted és tompának érzed magad? Ha igen, akkor valószínűleg az lesz. Nekem is szokott lenni van, hogy csak órákig, de volt már hónapokig is.(pánikbetegséggel összefügghet)Nem egy kellemes dolog :(
2011. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem:S
2011. márc. 31. 20:12
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudod miaz ami még segíthet ? mert 16 éves fejjel nem igazán jó ez így
2011. márc. 31. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs rá sajnos spéci megoldás :( Külföldi fórumokon sokat olvastam már róla. Ami valóban segít az az, hogy megpróbálod minél jobban lekötni magadat. Ez válik be legtöbbünknek (nekem is). Ez az érzés ugyanis "önfenntartó". Amíg - akár tudat alatt is - folyamatosan monitorozod azt, ahogy érzed magad, addig megmarad az érzés is. Amint el tudsz vonatkoztatni lassan, észrevétlenül megszűnik. Próbáld ki.
2011. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2011. márc. 31. 20:44
 9/9 Titi95 válasza:
Ugyanebben a cipőben járok 5 hónapja és egyszerűen képtelen vagyok lekötni magam, pszichoterápiára járok , de egyelőre kis változás van, de már kezdek aggódni, hogy néha sokkal rosszabbul érzem magam, szeretnék valakivel beszélgetni erről aki szenved/szenvedett ebben, kérem írjon privát üzenetet!
2012. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!