Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akaratlanul megbántok embereke...

Akaratlanul megbántok embereket. Olyan lelkiismeret furdalásom van! (? )

Figyelt kérdés
Egyik családtagom hozzászólt fb-n egy képemhez, én meg mondtam neki h xy (családtag) miért engedte a géphez. Persze viccelődésből. És véletlenül nem azt irtam oda akit akartam (ki lett törölve a hozzászólás) de félek h ha elmondja annak akit nem akartam odaírni, akkor kapok egy nagy leb*szást h ilyet nem szabad csinálni meg stb. és monstanában nem tudom mi van velem, ha apa kötekszik akkor bemutatok neki, és azon reménykedem h már elfelejtette, de visszakérdezni nem akarok h elfelejtette e már mert akkor tuti nem, mert eszébe juttatom, és.. nem tudom mi van velem. Elszaladt velem a ló, de ez nem direkt volt.(fb) és annyira félek h elveszítem őket. Nem akarok senkit megbántani sehol, de akaratlanul is megteszem. olyan ez mint a reflex. Uttána gondolkodom h mit kellett vna csinálni! de ez már késő :( és utána szenvedek a lelkiismeretfurdalástól, h nekik az rosszul esett :( vkinek vmi ötlete van h ezt hogy tudnám abbahagyni/ leszokni róla.

2013. szept. 1. 13:49
 1/1 anonim válasza:
Velem is volt ilyen. Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg figyelni rá, hogy mit mondasz, ha kommentet vagy üzenetet írsz, olvasd és gondold át, mielőtt elküldöd. Tisztában vagyok vele, hogy néha kicsúsznak ilyen dolgok az ember száján, de próbáld meg elkerülni. Ha pedig mégis megtörtént, kérj bocsánatot, és mondd el, hogy nem akartad/nem úgy gondoltad, és hogy sajnálod. Hidd el, nem ciki beismerni, hogy hibáztál.
2013. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!