Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt dolgotok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt dolgotok olyan lánnyal, aki szép volt, szép arcú, és közben ott lennt nem volt valami szép látvány?

Figyelt kérdés
Csalódtok ilyenkor?
2013. jún. 21. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

A punci az mindig szép. Ezt csak neked küldöm.

http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY

2013. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De min nem volt szép? A melle, vagy a punci volt bozót?
2013. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A feje. Boccs ne sértődj meg
2013. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök,ha van olyan fiú,aki azt gondolja,hogy mindig szép.Van olyan aki undorodik bizonyos kinézetű puncitól,ezért roncs a nők önbizalma.
2013. jún. 21. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Egywzer azert megdugtam. De utána mar nem lattam olyan szepnek az arcat se. Meg olyan is volt atlagos csaj aki nem borotvalta de aztan megkertem borotvalta es övé volt a legszebb punci amit láttam azóta is kúrom
2013. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: Csúnya punci nincs, csak igénytelen tulajdonos. Ha esetleg a szőr miatt aggódsz, de a csupaszt meg nem szereted, akkor fazonírozd.


Tegnap volt is egy kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__40.. - erre írtam ezt a választ:


"Engem a dzsungel már zavar, de ha például fazonírozva, és rövidre van vágva, az tud csinos is lenni.

Pl. mit ez: [link] vagy ez: [link]

Legyen rendezett, és akkor nincs viszolygás se."

2013. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a arra gondolok,hogy szőrős,ha attól lenne valakinek csúnya leborotválná.Arra gondolok,hogy a kinézet,forma.Sokan csak a baba nunit tartják szépnek.Én nő létemre nem értem ezt.
2013. jún. 21. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez butaság! Az előbb láttam egy kérdést, ahol a fodros puncija miatt feszengett valaki. Ez a hülye sztereotípiák miatt van. Én szeretem minden formában az aktuális barátnőmet - középhosszúra fazonírozva, vagy csupaszon. Úgy legyen, ahogy jobban érzi magát.

Az meg, hogy milyen formája van? Nem mindegy? Ha például fordos, akkor fodors, ha nem nem, ettől nem fogom kevésbé szeretni. Aki ilyesmitől viszolyog, az akkor inkább verje otthon.

27/F

2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik pasi még akár jobban is szereti a "fodrosat" a babánál. ;)
2013. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!