Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám miatt kidobtunk egy...

Anyám miatt kidobtunk egy csomó pénzt, fölöslegesen, ezt hogy képzeli?

Figyelt kérdés

Vettünk egy hangfalat apámmal, felesbe fizettük, mert nem akarta, hogy én álljam az egészet. Nem volt több dugó, és a hangfal kábele is rövid volt, ezért a zsinórok egymás hátán álltak. Oké, megértem, szarul néz ki, de ha már 30.000 FT-t ráköltöttem, + még a rendelési díj is ebbe beletartozik. Szóval, ugyebár a zsinórok össze-vissza voltak, fogta és szó szerint, kidobott a kukába 30.00 FT-t. Hiába mondtam neki, hogy ez csak ideiglenesen lenne így, (tényleg, már gondolkodtunk, hogy lehetne ezt megoldani, csak 1 hét kellett volna még, mert akkor ér rá csak az az ember, aki megtudná valósítani.) erre meg azt mondta, hogy őt nem érdekli. És még neki állt följebb, hogy apám azt mondta neki, hogy: "Bolond vagy? Most te tudod, hogy kidobtál 30.000 FT-t a kukába?" Erre meg ő sarkon fordult és elment, apámat nem érdekelte, mert mérges volt nagyon rá, ahogy én is. A hangszóró teljesen eltört, úgy beledobta, és erre spóroltam egész végig, tehát nem baj remélem ha most haragszom rá...


Ezt most, hogy képzelte, mi van vele?


Az alábbi kérdést is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..



2013. szept. 2. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:
30.000 FT-t ráköltöttünk*
2013. szept. 2. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ültessétek le egy fotelba, és beszéljétek meg. Ha hajthatatlan akkor vagy viselkedjetek ti is úgy vele, vagy hagyjátok el. Illetve akár egy pszichiáter is segíthet, de a legfontosabb hogy beszéljétek meg, vagy legalább ti mondjátok el neki, hogy ti mit éreztek, majd hagyjátok magára, egy pár órára.
2013. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megbeszélni nem tudjuk, mivel akkor mi leszünk a gonoszak, és az érzékenyek, pszichiáterhez meg nem akar menni. Elegem van már belőle, de 14 évesen nagyon nem tudok hova menni előle.
2013. szept. 2. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Égesd el a kedvenc ruháit. Vagy törd össze a kedvenc szobrát. Tanulja meg, hol a helye!
2013. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondolom csak vicceltél, utolsó kommentelő :)
2013. szept. 2. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha nem?
2013. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor emlékeztetlek rá, hogy ő akkor is, az anyám.
2013. szept. 2. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az anyád de mentális problémai vannak, ezt pedig kezelni kell
2013. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami nagyon stresszeli.A legtöbször a a pénz szokott lenni de azt a bevezetőid alapján kizárhatjuk.Csak azt tudom mondani hogy beszéljétek meg vele hárman együtt mert olyan nincs hogy csak úgy 4 emberből 3-man úgy gondolják hogy baj van a negyedikkel.És ha az nem müködik nincs más ötletem,agyon kell lőni.(ezt lehetőleg kerüljétek el)
2013. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!