Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon van hiteles...

Magyarországon van hiteles médium?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel.

2013. szept. 3. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Nemcsak Magyarországon nincsen, de az egész világban sincsen hiteles médium.
2013. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki tud ilyet, az írjon választ, az ellenvélemény nem érdekel, hogy ki miben hisz, miben nem.
2013. szept. 4. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Találtam még egy megbízható médiumot.

http://www.youtube.com/watch?v=8-e5XgxI8Hg

2013. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Passiflora ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!


Ebben sajnos nem tudok Neked segíteni, de ha esetleg tudsz angolul, valaha Londonba utazol és tudod 3-4 hónappal előre, akkor tudok valakit ajánlani, akit a személyes tapasztalatom alapján abszolút hitelesnek tartok. Csak utólag tudtam meg, hogy egész Anglia egyik legjobb médiumának tartják. Azt, amit tőle hallottam, nem lehet egy lapon említeni a Theresa Caputo féle hatásvadász "show-műsorral".


Üdvözlettel:

Vera

2013. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LexyViolette válasza:
Szia!Meg tudnád adni az Angliában levő médiumelérhetőségét?
2014. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Passiflora ***** válasza:
21%

# 6


Arthur Molinary a neve.


Amikor én voltam nála, a College of Psychic Studies nevű intézetnél dolgozott Londonban, ott lehetett időpontot kérni hozzá.


[link]



Ha érdekel esetleg, találtam a Youtube-on egy vele készült rádióintererjút.


https://www.youtube.com/watch?v=1Sr1klUGKs0


Ez a könyv az ő életrajza, amit az a Ronald Hearn nevű médium írt róla, aki felfedezte a tehetségét és fiatalon felkarolta:


[link]

2014. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Passiflora ***** válasza:
71%

Még azt akartam írni, hogy én több, mint 10 éve voltam nála, és amikor 2009 decemberében írtam egy email-t annak az intézetnek, ahol dolgozott, mert szerettem volna időpontot kérni hozzá, azt válaszolták, hogy sajnos már csak 2010 áprilisáig lesz náluk, és az összes időpont le van már addig kötve.


De megadták a titkárnőjének (v. titkárának - az angolban nem tesznek különbséget, szóval nem tudom), akitől onnantól fogva be lehet hozzá jelentkezni.


Még megtaláltam az email-t, ezt a vonalas számot adták meg: 07881 870410


Nekem életre szóló élmény volt az a 60 perc. Az volt a kérésük előtte, hogy vigyek magammal egy kazettát, hogy legyen meg a hangfelvételem a beszélgetésről, mert az ember utólag nyilván csak nagyjából emlékezne arra, ami elhangzott, (még ha nem érintene meg érzelmileg, akkor is képtelenség lenne mindent tárgyilagosan felidézni), és jó, ha lehetőségem van bármikor újra meghallgatni az egészet úgy, ahogy szó szerint elhangzott.


Ő a bemutatkozás után kifejezetten kért, hogy semmit ne mondjak magamról, meg ha van bármi konkrét kérdésem, ami foglalkoztat, akkor azt majd csak később tegyem fel.


Egy rövid ideig csak ült velem szemben, amíg rámhangolódott, aztán egy órán keresztül úgy beszélt rólam, a családomról (élő, illetve már nem élő családtagokról), a páromról, a párkapcsolatunkról, az engem foglalkoztató (fel sem tett) kérdésekről, dilemmákról, mintha abszolút nyitott könyv lenne előtte az életem, illetve az életünk a legapróbb részletekig.


Az angol hölgy, aki annak idején ajánlotta őt nekem, hihetetlenül érdekes dolgokat mesélt a saját tapasztalatairól, meg arról, hogy milyen hatással volt a férjére, aki abszolút szkeptikusan viszonyult ehhez az egészhez, de egyszer elment hozzá puszta kíváncsiságból.


Nekem nagyon pozitív élmény volt az egész, de elég hosszú idő volt úgy igazából feldolgozni. Még sokáig gondolkoztam azon, hogy milyen egyéb, a racionális elménknek hihetőbb magyarázat lenne erre a képességre, mint azt elfogadni, hogy ő médiumként mindezt az információt úgy közvetíti, hogy olyan szeretteinkkel kommunikál, akik a fizikai testüket elhagyták ugyan, de egy másik létsíkon tovább léteznek, a tudatuk és a személyiségük megmarad fizikai test nélkül, egy tér- és időbeli korlátok közé nem szorított létezében, és annak ellenére megmarad valamilyen kapcsolat köztünk, hogy mi ennek nem vagyunk tudatában, illetve többségében nem hiszünk ebben.


Az a képesség sem lenne éppen hétköznapi, de bennem még felmerült lehetséges magyarázatként az, hogy esetleg az én tudatomra tud valahogy úgy ráhangolódni, kívülről "rákapcsolódni", hogy ezek az információk igazából nem külső forrásból jönnének, csupán az én tudatomból, az én emlékeimből származnának, amikhez így hozzáférne.


De az én esetemben több olyan dolgot is mondott, amiről nekem nem volt, nem is lehetett tudomásom, viszont utólag utánajárva mindegyik igaznak bizonyult.


Például mondott valamit a nagyszüleim halálának a körülményeiről, amit a szüleim nyilván azért nem mondtak el soha, mert meg akartak kímélni tőle (nagyon erősen kötődtem hozzájuk, és 6 és fél éves voltam, amikor meghaltak egy autóbalesetben).


Mondott valamit azzal kapcsolatban, hogy a párom mit szokott csinálni egyik fotómmal (ő akkor még fősulis volt, így pár hónapig távol voltunk egymástól, amíg én Angliában dolgoztam). Amikor hazaérve rákérdeztem erre a dologra a fényképpel kapcsolatban, a barátom hatalmas szemeket meresztett, és hitetlenkedve kérdezte, hogy ezt meg honnan tudom.


Tett egy utalást arra, hogy az anyai nagymamám (aki - az ő megfogalmazásában - "a másik világban" van) azt "mondja", hogy sajnálja anyut, mert valami baj van a bal szemével. Mikor mondtam, hogy én nem tudok róla, hogy bármi probléma lenne a szemével, akkor Arthur azt mondta, hogy ha nem most, akkor lehet, hogy hamarosan, és azt próbálta elmagyarázni, hogy ők ott azon a másik síkon ("a másik világban") nem érzékelik az idő múlását, mert számukra gyakorlatilag nem létezik az idő dimenzió, vagy legalábbis nem a mi földi fogalmaink szerinti lineáris idő.


Őszintén szólva azért eléggé rossz érzést keltett bennem ezzel a szem dologgal. Nem hagyott nyugodni a dolog, és amikor másnap reggel felhívtam Anyut, egyszerűen rákérdeztem, hogy mi van a szemével. Azt találtam ki, ha megkérdezi, hogy hogy jut eszembe ilyesmit kérdezni, majd azt mondom, hogy álmodtam valami ilyesmit. Erre mikor feltettem a kérdést, egyből elkezdte szegény Aput szidni, hogy "mert megmondtam neki, hogy neked ne mondja meg, mi a fenének idegeskedj feleslegesen, stb.) Végül kiderült, hogy az uszodában összeszedett valami fertőzést és lett egy elég komoly kötőhártya gyulladása a bal szemén.


Csak azért soroltam fel pár példát a teljesség igénye nélkül, mert azt akartam kihozni az egészből, hogy ezeket nyilván nem tudhatta volna, ha simán csak az én tudtomra hangolódik rá, és ott megtalálható információkhoz fér hozzá ilyen módon.

2014. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 képzeletbeli barát válasza:
100%
Igen van hiteles médium! Ha szellem szállta meg a házadat akkor nem biztos hogy azok a médiumok (amiket felsoroltak a válaszadók) olyan profik hogy ki tudják űzni a szellemeket a házadból! De ismerem Magyarország legnagyobb miédiumát! Kattintson erre a linkre: exit-szellem-cirkusz-tibor-richter.mozello.hu Ha erre a linkre kattint az oldal főoldalát találja! Ha böngészik egy kicsit az oldalon akkor megtalálja ott Tibor Richter arcképét! Mert Tibor Richter Magyarország legnagyobb médiumának tagja! Szóval ő nagyon profi! Az arcképe alapján fel tudja venni a kapcsolatot vele a Facebook-on! Mert a Facebook-on több Tibor Richter is található! Ha megköszöni segítségemet hát szívesen tettem! Máskor is!
2017. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SegítségHun válasza:
Theresat ajálom
2018. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!