Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én félek az egyetemtől?...

Csak én félek az egyetemtől? Ugye nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

17 vagyok. Ez az utolsó évem gimiben. Igazából még azt sem tudom pontosan, hova megyek. Valószínűleg ELTE. o.O

Én annyira félek ettől az egésztől. Elég különc vagyok. Mi van, ha nem lesznek barátaim?

Nem szoktam bulizni, részeg lenni, stb. Nem is akarok. Éppen ezért gólyatáborba sem kívánkozom. Vannak ott értelmes emberek is?

Ráadásul nem vagyok a "nagyvárosi" élethez szokva. A szüleim féltenek is amiatt, hogy Bp-re megyek. Nem veszélyes hely?

Mi lesz, hogyha ráadásul túl nehéz lesz, vagy hirtelen megutálom amit eddig szerettem?

:(

Tiszta dilis vagyok xD



2013. aug. 28. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Eltére egy csomó különc jár.
2013. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem most koncentrálj az érettségire meg a felvételire (ha van), ráérsz félni majd ha felvettek valahová.

1 év múlva tedd fel ugyanezt a kérdést, ha még aktuális.

2013. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bp a legbiztonságosabb hely, azon belül is a VIII.ker :D
2013. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha-ha xD

Egyéblént köszi a válaszokat

2013. aug. 30. 16:52
 5/5 A kérdező kommentje:
*k
2013. aug. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!