Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy volt valaki...

Érdekelne, hogy volt valaki Pesten a H&M-nél állásinterjún? Mire lehet számítani? Kérdések vagy szitúációk lesznek?

Figyelt kérdés
Pl: vezetői állást pályáztam meg!
2013. szept. 4. 13:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Csoportos állásinterjú hogyan zajlik a H&M-nél? Állítólag 4 órás lesz!
2013. szept. 14. 17:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam náluk interjún!!Csoportoson!!Hát nevetséges volt! Ac-nak nem nevezhető valami volt!!! Egyébként a részt vevő HR-esek sem kompetensek benne!!(Meg is kértek bennünket,hogy ne beszéljünk róla,ogy mi zajlott ezen az Ac-én!Most már értem miért?Azért,mert olyan feladatok voltak ezen az AC-én amiken csak utólag nevetni kell és a rosszul színészkedő Hr-eseken is ami az Ő szégyenük!) Budapesti vezetői állást pályáztam meg,volt aki vidékről jött kb.250km-ről, és még a Hr-esek nem is értékelték,hogy hajnalba kelt,ellenben velünk akik utaztunk 20-30 percet Ő meg 3.5órát! Meg van a véleményem a H&M-ről! Felvesznek olyan vezetőket akiket gyorsan el tudnak távolítani az üzlet megnyitása után,olyan embereket akik naivak!!!Nem FONTOS nekik egyáltalán a szakmai tudás és gyakorlat!! (egyébként a Hr-ek eladókból lettek!! Csak azt felejtették el,hogy honnan jöttek!!!!!)
2013. okt. 8. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! elmeséled mi volt?

Érdekelne!

2013. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felvették az eladókat!! Fiatalok és tapasztalatlanok!!! Többeknek sem kereskedelmi sem szakmai gyakorlata nincs az értékesítés területén!! Így könnyebb őket irányítani.mert naivak!(Tehát ezért nem vettek fel idősebb-30 fölött lévő pályázókat sem eladónak sem vezetőnek! /Az idősebb pályázókat biztos a statisztikák miatt hívták pl:AC-re!! De ez meg velük szemben NEM volt FER!!!!)
2013. nov. 8. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez vígasztal, engem azért nem vettek fel valahova, mert fiatal vagyok.... történetesen megkérdezték "És van párkapcsolata? Kielégítő? Hosszútávú? LEsz gyerek manapság?" Így, szünet nélkül.

Mikor azt feleltem, hoyg a magánéleti kérdéseket a munkán kívül szeretném hagyni, mert a munkában tárgyilagosan dolgozom, akkor minden további nélkül elköszöntek, kezet se fogtak velem, csak megmutatták, hol az ajtó. Na? Ez milyen? Profi vagyok és ezért elküldtek. Mert épp "szülős" korban vagyok (22)


Ez Mo. Itt megtehetik. HA felvettem volna diktafonra és elküldöm a báb-szervnek, ami ezt hivatott megbüntetni, SEMMI nem történne. Köszönöm, nagy magyar hon!

2014. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az első válaszadótól kérdeznék: Én is most megyek egy ilyen csoportos interjúra egy divatcéghez (vezető pozícióra) és érdekelne milyen feladatot adtak neked? Sokat segítene. Régi álmom ez a munka és van is tapasztalatom sales területen, de jó lenne picit részletesebben is átlátni mire számíthatok. Köszönöm.
2015. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!