Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kell az életnek a nehézség...

Hol kell az életnek a nehézségét kicsit lennebb venni, hogy könnyebben végig lehessen vinni?

Figyelt kérdés
A grafikával nincs baj, a framerate is tokéletes, csak a dificulty-t kéne kicsit lennebb venni, mert igy elég nehéz végigjátszani.
2009. nov. 2. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Settings - gameplay - difficulty

de akkor már pipáld be a "lesz@rok mindent" nevezetű gombot is , az is sokat segít

2009. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó, elmés kérdés! Engem is érdekelne a válasz. Cheat nincs? Mármint, nem olyasmire gondolok, mint lopás, adócsalás, hanem pl végtelen pénz és egészség, + maximális vonzerő. Ilyesmik:) Ami nem árt senkinek, nekem mégis jó. Néztem már neten, de nincsenek fent sehol a kódok. Elvileg az eredeti verzióban amúgy lehetett változtatni a fokozatot, de amit a hétköznapi felhasználóknak szántak, abban már nem lehet sajnos...
2009. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát...nekem valami firmware frissítés kellene, mert ez a verzió annyira nem jó.
2009. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a load/save sem mukodik sajnos...


egyedul a teleport sikerult eddig, mikor nagyon be voltam baszva es meg egy poharral utana ittam, oszt haza teleportaltam, mert egyszer csak az agyamban ebredtem... de nagyon megviselt...

2009. nov. 2. 10:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy a rendőröket hol lehet kikapcsolni?
2009. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a nehézséget csak a miniszterek változtathatják meg :(
2009. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
De aranyos vagy! Ezzel a kérdéssel szebbé tetted a napom :-)
2009. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Üdítő folt a kérdésed!

Nekem 1 ponttal megkönnyítette az életem :-)

2009. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

A More Life Power gombot kell bekapcsolni. :)

Szeresd egy kicsit jobban a párodat, házastársadat. Fogj össze a szomszédoddal. Tekintsd úgy, hogy már most egy rendkívüli helyzet van, mint pl. katasztrófa vagy háború idején. Ilyenkor előjön az emberek segítő szándéka, amiről még azt sem tudtuk, hogy létezett! Te éljél már most ebben. Legyél jó ember... (Némelyek ilyenkor valamiért imádkozni is szoktak.)

2009. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
A kérdés jó, csak az a baj, hogy tudod a választ, de nem akarod tudomásul venni. Az életedet, csak te teheted könnyebbé, ami munkával jár, és ez a munka, nem a sír ásás. Sajna az élet nem könnyű, és mint tudjuk, a sült galamb senkinek sem repül csak úgy a szájába. Olvasd el Samuel Becket Godotra várva című drámáját, baromira jól ábrázolja a tehetetlenség állapotát, amiből talán rájössz a kérdésed válaszára és még művelődsz is egy kicsit. Végül pedig a többieknek is mondom, hogy tény, hogy jó lenne egy élet könnyítő kód, vagy egy Ctrl+Alt+Z, de ez sajnos nem World of Warcraft vagy Photoshop, hanem az élet. Szakadjatok ki a gép elöl és olvassatok, meg alkossatok és máris könnyebb lesz elviselni ezt a hülye világot.
2009. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!