Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te milyen dolgokat intéznél...

Te milyen dolgokat intéznél még el, ha megtudnád hogy egy nap múlva meghalsz?

Figyelt kérdés
halál,

2013. szept. 4. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Búcsú a családtól. Ja és elmondanám néhány embernek hogy mit gondolok róluk. Akár jót akár rosszat.
2013. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jósok szeretlek kiosztás, egypár "te egy f_asz vagy" beszólás. sok evés.
2013. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elbsznám a pénzem (úgy sincs sok).. irrdatlan adag gyrosokat vennék amíg ki nem pukkadok (az a fajta kaja, amit szívesen ennék órákon át, olyan íze van:D)

puszik kiosztása.. plázacicák meghúzása:D (amúgy nem lenne hozzá kedvem, ha tudom, hogy másnap fel kell vállalni, de azért be kell látni, dekoratív az a sok festék:D)


parlamenti mészárlás, föntről kezdve.. csak hogy az emberekért is tegyek valamit:)


a haragosokat nem keresném meg, én nem fecsérelném kemény megmondásokkal az időmet... büszke már úgysem lehetek rá, őt meg úgysem segítem ki vele... akkor minek?

2013. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utcai ámokfutás,gta élőben,pár kedves ismit vinnék magammal.
2013. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mit tennék ilyenkor, hanem az, hogyan hozzam helyre a dolgot másnap.
2013. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!