Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy mindig...

Miért van ez, hogy mindig elsírom magam?

Figyelt kérdés
Érzékeny jeleneteknél,filmeknél eseményeknél mindig el pityergek vagy sírok mint pl.: A gyűrűk ura a király visszatér c. film utolsó 10 percében elsírtam magam ,meg mikor esküvőm voltam a pap imájánál is el könnyeztem és ugyan így van a jelenben is mikor valakit meglátok hogy nincs ismerőse egyedül van és eszembe jut még akkor is! Miért vagyok ilyen?? Fiú vagyok!!
2013. szept. 5. 20:05
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem nagy dolog...sok ilyen ember van.egyszerűen érzékeny vagy! Ez soem baj,csak próbálj meg kissé uralkodni magadon,ha tényleg meg akarsz változni,de szerintem nem szükséges!
2013. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem birok magamon uralkodni nem megy és ha próbálnék akkor a torkom szorul mint a hurok!
2013. szept. 5. 20:37
 3/5 anonim válasza:

Tudsz uralkodni biztosan.

Csak meg kell próbálni. Szerintem ha egyedül vagy, nézz meg egy filmet (nem feltétlen Gyűrűk ura, sem olyat, amit már láttál), ami megható sokak szerint (nem a csöpögős tinisztorikra gondolok), s próbáld ki, hogy nem sírsz. Ne gondolj olyanokra, hogy ki magányos ki nem, oké az, hogy sajnálod őket, de ezt próbáld otthon. Ott sírhatsz, úgysem látja senki. De próbáld őket magadba fojtani nyilvános helyeken - de érzéketlenségbe ne menj át!


Hallgass vidám zenéket. Olvass vicces könyveket. Nézz humoros filmeket, normális, vicces vígjátékokat, olvass reggelente vicceket, és akkor vidám leszel, akkor az, hogy ennyire érzékeny vagy, kicsit alábbhagy. Szerintem az érzékenységgel semmi gond nincs, hacsak azt a személyt nem zavarja, aki ilyen érzékeny.


Amúgy meg a Gy. u. 3. utolsó tíz-tizenöt percén sok mindenki sír, anno mikor én néztem, nálam ilyen nem történt, de szépnek találtam csakugyan én is, és miután visszaemlékeztem rá, velem is megesett, hogy elérzékenyültem - persze túlzásokba nem estem, mert egy film miatt, most komolyan... :)) De lehet sírni rajta ezek szerint.


Esküvőt megértem, azon megesik, hogy elérzékenyül az ember. Még a legmarconábbak is, nemhogy az, aki olyan érzékeny, mint te. Én nagynéném, amikor esküvője volt és a kislánya verset szavalt neki és az apukájának, megkönnyezte például és a nagybátyámon is láttam, hogy szépnek találta a gesztust. :)


Szerintem fel a fejjel! :) Ha zavar, akkor fogadd meg azokat a tanácsokat, amiket írtam. Csak légy boldog!

Mennyi idős vagy amúgy?

2013. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 16 éves vagyok de a tinisztorikon meg a romantikus filmeken nem szoktam mert nem is annyira nézem őket meg azon nem tudok. Inkább a kalandfilmek végén mikor minden jó és egyebek mint pl(ezt elfelejtettem) A Csillagok Háborúja utolsó részében mikor Luke meglátta a Jedi mesterek 'szellemeit' akkor egyből de hogy miért az nem tudom!
2013. szept. 6. 13:47
 5/5 A kérdező kommentje:
És sőt, megint megnéztem a végét csak,hogy teszteljem magam és már mikor a zenét meghallotam egyből könnyeztem és utána nem bírtam uralkodni magamon. (Star wars IV)
2013. szept. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!